Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valami nagyon jó ajándékot szeretnék neki venni olyan 5 ezer forintból. 25 éves.

Előre is köszönöm!


2010. dec. 15. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ő 25/F, én 19/L! Bocsánat!
2010. dec. 15. 15:09
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Millió meg egy nagyon jó ajándék van, de mi csak akkor tudunk nagyon jó ötleteket adni, ha írsz néhány sort a párodról, mert 25 éves férfiból elég sok van, és ők elég különbözőek :)


Én tudom, hogy minek örülne a párom, már meg is vettem neki, viszont a tiédet nem ismerem, írj róla néhány sort, akkor tudunk majd segíteni :)

2010. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szereti az elekronikus dolgokat, a ferrarit, a jack daniels! 3 éve együtt vagyunk így kifogytam az ötletekből!

Köszönöm! :)

2010. dec. 15. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Van kocsija? Mert ha van, akkor vegyél neki egy tartós illatosítót bele. Nekem ez lesz az egyik ajándékom, amit kap tőlem. Azt nem tudom mennyibe kerül, de szerintem örülni fog neki, mert mindig csak ilyen lapkákat vesz, de szerintem van olyan, ami sokáig kitartana, és ez jó ajándék lenne szerintem. Vegyél neki még mellé pár dolgot: pl: tusfürdő. Szerintem nekem ez lesz a második ajándékom, mert erre mindig szüksége van.

És még amit biztosan szeretnék neki adni: Valami konyhai dolgot: vagy egy reggelizőtálca vagy valami hasonlót mivel szeret enni. :)

Én 26/N

Ő 28/F

Több mint 2 éve vagyunk, 4 hónapja házasok. :)

2010. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
42%
elösször vegyél magadnak egy szexis rucit,aztán hívd d föl hogy egy meztelen nő van az ágyán aztán bulizzatok a takaró alatt XD
2010. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha fiu barbie ha lány batman s még valami változatosság is van
2010. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!