Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép ajándék ez karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép ajándék ez karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés
a férfi szerelmétől karácsonyra hátikó alakú karácsonyi mécsestartót kap, egy isteni parfümöt és egy doboz pralinét az szép ajándék?
2010. dec. 6. 12:42
 1/4 A kérdező kommentje:

24 éves, én is annyi vagyok, a szerelme vagyok, ő fiú én vagyok a lány :)

lányok, ajándékoznátok ilyet a párotoknak, esetleg fiúk ti örülnétek neki?

Szereti a gyertyákat, füstölőket, a csokit is :)

parfümbe viszont a lamborgini re gondoltam

2010. dec. 6. 12:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Azaz házikó alakú?Annyit elárulok neked h a szándék a fontos!De ez amugy szép ajándék,én örülnék neki!Hu én még nem tudom mit ajándékozok a páromnak!:D
2010. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisnita ***** válasza:

Az én párom nem örülne ilyen dolgoknak, de te ismered a párodat, tudnod kell, hogy mit szeret, minek örülne.

Az enyém nem szereti az ilyen az "aranyos" kis dolgokat mint a mécsestartó mondjuk. Egyébként kevés pasi van szerintem aki hasra esik ilyenektől :S Egy parfümnek még talán örülne... Én mindig ruhákat veszek neki mert ő azoknak örül.

Mióta vagytok együtt? Mennyire sikerült már kiismerned, hogy miket szeret?

Az első ajándék amit tőlem kapott egy ing volt, 3 hónappal a megismerkedésünk után, úgy gondoltam azzal nem tudok mellé lőni és tetszett is neki. :)

2010. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az én párom nagyon örülne, imádja a gyertyákat füstölőket

szereti a szép és aranyos dolgokat

régen kosarazott, szereti a japános hangulatú cuccokat

gitározik, a számítógépes játékokat is szereti

2010. dec. 8. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!