Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha azt mondaná barátod:"Szeretlek, de tudom, hogy te jobban oda vagy értem, mint én érted? "

Figyelt kérdés
Sajnos sokat veszekedtünk barátommal,kis hülyeségeken ,(nem létező dolgokon szinte) ami eléggé tönkre tette a kapcsolatunkat.Én szeretem,és eléggé ragaszkodó vagyok,igy már volt ,hogy szakitani akartam,de még sem jött össze.Aztán jó ideig elvagyunk....majd megint nem..beszélgettünk a kapcsolatunkról,ő azt mondja én változzak meg.De szerintem nem csak nekem kellene . Azt mondta ha nem változok meg ,akkor akárhogy is fog fájni szakitani fog. És azt is mondta,hogy szeret,ha hiszem ha nem,de tudja hogy én jobban oda vok érte,mint ő értem.De másik pillanatban,meg azt mondja hogy ha esetleg szakitanánk,akkoris jönne hozzám,meg tartani szeretné velem a kapcsolatot hogy mi van velem.Amire azt mondom,én nem szeretném,ha szakitunk,akkor ennyi volt.És erre megharagszik rám,azt mondja innen látszik ki szereti jobban a másikat.Meg kérdezi:hogy enyém vagy?És mondom: még igen...mondja:mindig az enyém leszel,és átölel.Szerintetek mi ez?Mit csináljak hogy jobb legyen a kapcsolatunk??Ő mit érezhet??
2009. dec. 9. 22:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Bár most megint össze vagyok zavarodva:S egyszer úgy vok vele,hogy milyen aranyos..miért veszekszünk tényleg?De ilyeneket csinál:pl ma: elmentem suliba ugye,és ő most éjjelre megy dolgozni.Átjössz hozzám,hogy megnézze az e-mailemet.Jövök haza nézem miket nézett a neten,és olyan erotikus játékokat nézett,amibe olyat kell csinálni,hogy van egy nő és huzogatni kell az egeret a mellénél,és akkor felhúzza:S akkor hazaértem,itt volt nálam.Egy percre hogy kimentem ,és jövök be,megnézte az e-mailem jött kislföld.hu-s hirlevelem.erre egyből mi néz meg.A "nap szépéket".Mondom neki,mivan mást nem is lehet nézni mi ,csak ezeket!?Mondtam neki,ha nem vok elég jó,akkor menjen máshoz,hogy mindig mást néz.És rosszul esik,mert én nem vok ilyen.Vagy pl.vettem 2 új nacit,és (elég jól áll rajtam)amire azt mondja,h nem vehetem fel csak ha vele vok....:S de én nézzek el neki mindent!?Mit tegyek????
2009. dec. 14. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!