Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha azt mondaná barátod:"Szeretlek, de tudom, hogy te jobban oda vagy értem, mint én érted? "

Figyelt kérdés
Sajnos sokat veszekedtünk barátommal,kis hülyeségeken ,(nem létező dolgokon szinte) ami eléggé tönkre tette a kapcsolatunkat.Én szeretem,és eléggé ragaszkodó vagyok,igy már volt ,hogy szakitani akartam,de még sem jött össze.Aztán jó ideig elvagyunk....majd megint nem..beszélgettünk a kapcsolatunkról,ő azt mondja én változzak meg.De szerintem nem csak nekem kellene . Azt mondta ha nem változok meg ,akkor akárhogy is fog fájni szakitani fog. És azt is mondta,hogy szeret,ha hiszem ha nem,de tudja hogy én jobban oda vok érte,mint ő értem.De másik pillanatban,meg azt mondja hogy ha esetleg szakitanánk,akkoris jönne hozzám,meg tartani szeretné velem a kapcsolatot hogy mi van velem.Amire azt mondom,én nem szeretném,ha szakitunk,akkor ennyi volt.És erre megharagszik rám,azt mondja innen látszik ki szereti jobban a másikat.Meg kérdezi:hogy enyém vagy?És mondom: még igen...mondja:mindig az enyém leszel,és átölel.Szerintetek mi ez?Mit csináljak hogy jobb legyen a kapcsolatunk??Ő mit érezhet??
2009. dec. 9. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elege van a veszekedésekből. És valószínűleg abban is igaza van, hogy te jobban oda vagy érte pillanatnyilag, mert neki már kezd sok lenni a vita.


Mit tegyél? ne veszekedj vele. Nem olyan nehéz dolog. Ha ő kezd veszekedést provokálni, hagyd ott, beszélgess vele később. Nem szabad veszekedésbe belemenni. Ha nem vagy partner hozzá, akkor nem lesz vita. Velem pl csak nagyon ritkán lehet veszekedni. A kulcs, nem kell mindig bizonygatni hogy neked van igazad.

2009. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác össze van zavarodva... Ő sem tudja mit akar. Nálunk egyébként hasonló a helyzet.:( és tényleg igaz, hogy változnod kell, de neki is. mióta vagytok am együtt? szurkolok nektek!
2009. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj le a hisztizéssel, legyél kedvesebb és ne kínozd nagy beszélgetésekkel a barátodat (szeretsz? mennyire? most utálsz? szted jól nézek ki? nem híztam? és társai...) lelkizni a barátnőiddel kell. 23 L
2009. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,én a párommal szoktam lelkizni,és néha még ő is picikét elérzékenyül,pedig ő a pasi.Utálok más nőkkel barátkozni, mert valahogy a nővéreimen kívül egyik sem szimpi.

Kérdezőnek:

Régebben velünk is ez volt, rengeteget veszekedtünk, a 2.-3. hónapunk között.Akkor kezd kiütközni a másiknak az igazi személyisége.Nálunk magától megoldódott a dolog, kezdtünk összeszokni és elfogadni egymás hibáit.Most már együtt vagyunk hat hónapja.Szal sztem nem kell annyira megijedni, várj egy hónapot, talán lenyugszotok mind a ketten.:)

2009. dec. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2010 márciusban leszünk 3 évesek....Köszi a válaszokat.Remélem jobban el leszünk majd,bár néha ugye én is úgy érzem szakitani kellene,másik percben(amikor el vagyunk),akkor azt gondolom,hogy nem lehet másé,és soha nem akarom elvesziteni:(
2009. dec. 10. 06:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene erőltetned a dolgot. Nekem az előző kapcsolatom végén voltak jellemzőek ezek a viták és vége is lett a kapcsolatomnak. Ma már új párom van, akivel minden tökéletes és soha sem voltak nagyobb veszekedéseink, csak apróbb nézeteltérések, amik hamar megoldódtak. Szerintem egy jól működő párkapcsolatban nem kellene, hogy eszedbe jusson, hogy talán jobb lenne szakítani. Ha tényleg összetartoztok és szeretitek egymást, akkor ilyen meg sem fordul a fejedben. Biztos, hogy találnál nála jobbat is, aki úgy szeretne téged ahogy vagy és nem akarna megváltoztatni. De ez csak az én véleményem.:) Azért sok sikert Neked!

22/L

2009. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,hát igen én is gondolkoztam már ezen,hogy más talán annyira tudna szeretni és olyan ragaszkodó tudna lenni mint én.Mert amúgy sztem nem vagyok rossz bnő,csak annyi hogy az életem , ha szeretem a barátomat.Nemtudom...ez olyan rossz!?És sztem természetes ha féltékeny vok rá.amikor összejöttünk,nagyon kimutatta h büszke rám.mindig mondta h én vok a legszebb bnöje,stb.Most meg más lett.És ezmiatt szoktam néha féltékenykedni....
2009. dec. 10. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti h eléggé hisztis vagy, nem gondolod komolyan amiket mondasz, várod h ő változzon meg, holott valóban neked kellene h véget érjenek a civakodások. Ő viszont szeret mindezek ellenére és bízik benne h megváltozol. Ha minden így marad tényleg el fog hagyni. Ne legyél már ilyen komolytalan! Ha tényleg csak "hülyeségeken" veszekedtek, akkor nincs okod h kiakadj. Így csak elmarod magad mellől. Közlöm h léteznek komoly csajok, akik nem hisztiznek hülyeségeken, simán talál ilyet és akkor te el leszel felejtve!

Sok sikert.

2009. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
érdekes . nekem ugyanezt mondta a csajom h én jobban odavagyok érte mint ő. meg ha nem vagyunk együtt én tuti többet gondolok rá. azt mondta h ő jobban le tudja kötni magát valamivel. szerintem ti meg lehet túl sokat vagytok együtt. kicsit legyetek egyedül is és hidd el jobban odalesz érted a párod is mert jobban fogsz neki hiányozni. ha nem vagy vele tudja mit veszíthet...
2009. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben, nagy veszekedések után gondoltam rá, hogy szakítani fogok vele, de mégsem tettem meg, valahogy nem bírtam... szeretem és kész. Nem szabad veszekedni meg féltékenykedni, bízni kell benne! Én is sokat hisztiztem, mikor nem volt munkahelyem, és emiatt az önértékelésem romokban hevert, és ezt sajnos rajta vezettem le. De most már minden rendben van. Vannak mély pontok minden kapcsolatban, amikor szakításra gondol valamelyik fél, de ha tényleg szakítani akarna, akkor megtenné, és nem gondolna arra, hogy utána is tudni szeretné, mi van veled...

Felnőtt, érett hozzáállás kell ahhoz, hogy a viták ne arra menjenek ki, hogy kinek van igaza, hanem hogy egy csapat vagyunk, és a gondokat együtt kel megoldani, mindegy, hogy kinek van igaza.

2009. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!