Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadnál ki ha a barátod egy csajnak azt írná msnen hogy csók, a csaj hogy szeretlek erre a barátod, hogy énis (L)?

Figyelt kérdés
Szakítanál?:/
2010. febr. 16. 12:47
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk lehet,semmi nincs köztük..Annyiról tudok h mikor egy helyre mentek bulizni megölelte a csajt.Ti eltűrnétek?
2010. febr. 16. 12:48
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
hát azért az értésére adnám, hogy zavar a dolog..
2010. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
én tuti nem..dobd ki..ha szeret akkor esdekelve fogja visszakönyörögni magát..szerintem:)
2010. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel betelne a pohár,és elküldeném a fészkes fenébe.Nekem mondja,hogy szeret,ne másnak.Enyhe túlzás azért.
2010. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
HÁHÁHÁÁÁÁÁÁ!!!!! Micsoda??? Egyesével dobálnám ki az emeletről a cuccait vele együtt. Kérdezés nélkül!
2010. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

hát már nemazér, de épeszű ember nem írogat ilyeneket egy ellenkező neműnek, ha nem érez iránta semmit.


van ezaz új divat mostanság, h mindenki szercsizik mindenkit, meg puszikáz, de az nemegészen ilyen ahogyan te ezt leírtad.

amúgy hány évesek vagytok?

de én asszem szakítanék, főleg akkor ha ezeket titokban csinálja, és ha előtted tagad mindent.

2010. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ő 25éves..Szóval nem hiszem hogy a divat áldozata lenne....

Az a baj,hogy amikor voltak bulizni egy helyen,akkor is kaptam myvipen levelet vmi ismeretlen csajtól,hogy kérdezzek rá mit csináltak..Nem tudtam semmit kiszedni belőle,elvileg semmi nem volt.....Meg már máskor is írta a csaj neki,hogy szeretlek,de barátom nem reagált rá semmit..Azért nevetséges mert én mindenit letiltottam aki nekem írt hasonlókat,és a barátomnak ( nyilván ) nem tetszett...Ajj:(

2010. febr. 16. 12:56
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

fhú...figyi. ha 25 éves, és már idegen csajoktól kapsz íméleket h nézz a párod körmére, akkor sztem elég egyértelmű a szitu.

de remélem te nem 16 éves vagy...

2010. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát annyira csinálja titokba,hogy azt mondta myvipezet,közbe ezzel a csajjal beszélt...A saját gépemen amúgy,a beszélgetést pedig véletlen találtam meg..
2010. febr. 16. 12:58
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

én kérdőre vonnám, hogy ez mégis mit jelent. Normális válasz nélkül kiraknám, mint macskát....

Biztos fiatalok vagytok, mert a fiatalabb generációnál ez a trendi, hogy "szerii cívem" és társai. Szerintem egy pasi, aki ilyeneket írogatnak egy csaj, még ha nagyon jóba is vannak, az nem vesz komolyan téged.

2010. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!