Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadnál ki ha a barátod egy csajnak azt írná msnen hogy csók, a csaj hogy szeretlek erre a barátod, hogy énis (L)?

Figyelt kérdés
Szakítanál?:/
2010. febr. 16. 12:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után,amiket írtál,számomra nem lenne kérdés,együtt maradjak-e Vele.Undorító,ahogy kihasznál Téged.
2010. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nem 16vagyok..

Az a baj,hogy annyi mindent megtett értem már,meg rólam beszél mindenkinek ( mert visszahallom ),hogy esküdni mertem volna rá,hogy szeret...Nagyon nehéz,de valószínű igazatok van,beszélek vele..:/

2010. febr. 16. 13:05
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Huuu sajnalom:(

De en is jartam mar igy,hogy a baratom msnere felmentem vagyis megkertem h menjunk fel az overe mert az enyemel gondok voltak es egy csaj olyan uzenetet hagyott neki h ajjj mennyire nagyon hianyzol meg stb stb epp csak azt nem irta oda h szeretlek..termeszetesen kerdore vontam a baratom es nem adott ra normalis valaszt ezert elakartam hagyni.Szanalambol nem kell velem lenni...mikor ezt mondtam terdelve sirva mondta el h nem tudja miert irta meg stb es h nagyon szeret..azota mar a menyasszonya vagyok ugy h nem bantam meg egy cseppet sem h akkor biztam benne csak adjon normalis valaszt es tudjatok megbeszelni.

2010. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy kidobnám a kanos hazug állatját...Ezzel téged aláz meg,amit művel.Mondja meg akkor,hogy megcsaltalak,nem szeretlek,mással akarok lenni,ne az,hogy a hátad mögött szervezi a csajjal,hogy összejöjjön.Csak addig téged tart a biztos lyuknak(már bocsi:S)...Én megtenném a szakítást mielőtt ő mondja ki,hogy na lelép a másikkal.Meg biztos hogy a tüdejébe taposnék,amiért ennyire egy görény volt.
2010. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Csakhogy jön a baba...Ha vele vége,senkim nem marad..
2010. febr. 16. 13:22
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém:( Előző vagyok amúgy:S Hát akkor is megrugdosnám a barátodat,ezért meg főként.De a lánynak is kimosnám a fogát,az biztos.Gyűlölöm az ilyen ribancokat,akik bemásznak egy kapcsolatba...
2010. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol lakik a csaj meg semmi,csak képen láttam..És legyek akármilyen elítélendő ( amúgy nem vagyok verekedős ),ha meglátnám az utcán biztos gipszet kap,de a barátommal együtt..
2010. febr. 16. 15:10
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyes beszéd:D
2010. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki! hát ne írogasson ilyet egy másik lánynak meg ne ölelgesse!! sztem..
2010. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok. jön a baba?? úristen, talán először meg kéne nézni h kivel vállalsz gyereket, az első helyen meg a házasságnak kéne állnia! ha meg csak becsusszant, akkor gratulálok a barátodnak h felcsinált. Te meg ha eltudtad volna vetetni, jó nagy hülye v h nem tetted.


Őszintén ennyi.

2010. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!