Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadnál ki ha a barátod egy csajnak azt írná msnen hogy csók, a csaj hogy szeretlek erre a barátod, hogy énis (L)?

Figyelt kérdés
Szakítanál?:/
2010. febr. 16. 12:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ha akkor még minden ok volt,miért vetettem volna el,miért lennék hülye?

Amúgy,még ezen a héten és a jövőhéten elvetethetem,de nem hiszem...

2010. febr. 16. 15:56
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!Figyelj beszélj vele mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot és a gyereket...a gyerek az komoly dolog, egy kis lény, aki benned nevelkedik. Ha a barátod nem gondolja komolyan veled és a babával, akkor érdemes lenne meggondolnod ezt a helyzetet. Fiatal vagy, biztos lesz más is az életedben.
2010. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
már bocs de a pasid egy undorító patkány.én is babát várok és a pasimnak eszébe sem juott volna soha most meg főleg nem h babánk lesz h ilyeneket csináljon.
2010. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Kuka!
2010. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
VETESD EL!!! Bnőm is így járt, mint te!! Komolyan!!! Most ott tartanak, hogy a baba 1éves, a pasi pedig csalja!!
2010. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ráértek még azzal a babával! Ráadásul egy ilyen körülmény,meg ilyen letisztázatlan ügy közepette lennie kell eszednek, és nem követed el életed legnagyobb hibáját!
2010. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a pasidat kellett volna elvetetni 25 évvel ezelőtt,nem most a te gyerekedet...
2010. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!