Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csöndes kedves lányok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csöndes kedves lányok nem szoktak hisztizni a barátjuknak? Meg összeveszni vele?

Figyelt kérdés
Azok a lányok, akiknek nem nagy a szájuk, hogy mindenbe bele szóljanak, meg mindenkit kioktassanak, és bele üssék az orrukat olyanba, ami nem az Ő dolguk.

2014. febr. 12. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
a csendes , kedves lányok otthon nem csendes , kedvesek!
2014. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
azok a legrosszabbak!!
2014. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólókkal !
2014. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam.
2014. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőknek... szobatársam is csendes, kedves lány a külvilág felé... párkapcsolatban viszont ő viseli a nadrágot.
2014. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha támadnak, támadok. Amúgy nem vagyok kaméleon hogy itt ilyen legyek ott meg olyan.
2014. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Moszuke ***** válasza:

az ilyen lányok a leghisztisebbek.. mert amikor ott a szitu akkor "csendes", "kedves" aztán kitör a világháború UTÓLAG.

az ilyen lányok felgyűjtik magukban a gondokat és úgy zúdítják rád.


ettől "kedvesek".. hagyják magukat megalázni, elnyomni mert jókislányok.. aztán egy idő után betelik a pohár, már nem képesek több bántást elrejteni a kedves maszk mögé és felrobbannak.

a lehető legrosszabb hosszú távú alapot képezik a kedves emberek. mert a kedvesség sokszor csak a problémák lenyelését jelenti náluk.. és nem ők fognak szenvedni hanem a partner akinek lövése sincs arról mi megy a "kedves" fél fejében hónapok, évek óta...

2014. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azta, rendesen le lettünk húzva :-D


Én kedvesnek tartom magam, mert a partneremre figyelek, hogy Neki jó legyen. Illetve jobb. Minden téren ilyen vagyok, mások dolgaival egyátalán nem foglalkozom és nagy szám sincsen :-)

Az előttem szólóval viszont lehet, hogy egyet kell értenem abban, ha hosszú idő távlatában felgyülemlik az elfojtott harag, képes nagyot robbanni... Csak óvatosan ;-)

2014. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kedves vagyok, azokkal, akik velem is kedvesek. Ha valaki beszól, annak visszaszólok, ezért szoktak is fanyalogni, de lesz*rom. Nehogy már minden bunkóságot el kelljen viselnem csak azért, mert nő vagyok. Nem szoktam mutatni a kedvességet, tényleg az vagyok, egész addig, amíg valaki el nem kezd lekezelően bánni velem. Ott vágják el a zsinórt nálam.
2014. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg nagy szájúak, kioktatósak, minden lében kanalak? Nem arról van szó, hogy te vagy nehéz felfogású, rosszul gondolkodó? Mert ha én pl. azt látnám, hogy a pasim hülyeséget akar mondani/csinálni, én sem hagynám. Ha erre azt mondaná, hogy nagyszájú vagyok, meg kioktatom, akkor megmondanám neki, hogy nem kell együtt lenni egy olyan elviselhetetlen pics*val, mint én.
2014. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!