Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nevezik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevezik a lányok a párjukat a barátjuknak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak engem irritál, de ki tudom tépni a hajam attól ha egy lány azt mondja a párjára, hogy a barátom. A barát az nem csak barát? Ha én pasi vagyok, nem bújok a barátommal ágyba nem? Okés, vannak még kétértelmű szavak, de miért nem mondják azt hogy a párom, szerelmem, pasim, akármi? És ráadásul annyira rosszul terjedt el, hogy már a médiában, sorozatokban is ezt hallom. Mást is idegesít, vagy csak az én rigolyám?
2011. jún. 13. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy pasim, sokkal rosszabb, mint a barátom. Szerintem ez csak a te rigolyád. Szerintem az, hogy "a barátom" teljesen normális.
2011. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Burny bácsi ***** válasza:
75%
Barátok közt akkor ezért ekkora beltenyészet. Amióta elkezdték, már mindenki lefeküdt mindenkivel.
2011. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Burny ez jó volt. :D
2011. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
ja amúgy tényleg elég sz.r, hogy ez van
2011. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Lord Sad and Bad ***** válasza:
89%

Engem pont a párom szó kerget sírba. A cipőnek van párja,meg a vesémnek.

A barát szóval is ki lehet fejezni, a szerelmem és a haverom közti különbséget,csak úgy kell használni.

2011. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

engem a párom irritál. :S

a pasim az meg olyan... olyan rideg, nem? hogy pasim, csajom...

a barátom annyira nem zavar, de csak mert nem lehet kétértelmű, mert ha a 'párom, pasim, barátommal, szerelmemmel' mentem valahova pl. akkor azt mondom hogy A BARÁTOMMAL, ha meg egy 'haver, ismerős, baráttal' akkor meg EGY BARÁTOMMAL.

2011. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Rendesfiú/19 ***** válasza:
75%

Pont hogy fordítva terjedt el...

a "pasim" mostanában jött nagyon divatba. Engem meg ez tud nagyon zavarni, ha valaki így nevez. A pasi arra való, hogy legyen valakid...a barátod meg a szerelmed szokott lenni.

2011. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
A "parom" rettento idegesito. Ahogy mondjak, a ciponek van parja, meg az ikreknek. Arrol nem beszelve, hogy en akiktol eddig a "parom" szocskat hallottam, azok nem sokaig maradtak egyutt.
2011. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 napietus ***** válasza:
67%
engem is a "páá-árom" idegesít inkább. amíg csak jártunk, barátom, eljegyzés után vőlegényem, most meg már férjem. ez a párom 1 hülyeség.
2011. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Engem is a párom idegesít (meg a barátom, vőlegényem, férjemen kívül minden más elnevezés). Zavarban is vagyok amióta együtt élünk, mert előtte a barátom volt. Most viszont már nem tudom minek nevezzem, mert az élettárs szótól is kiver a víz. Úgyhogy én simán a nevén szoktam említeni. Ha valaki nem ismeri és úgy beszélek róla, akkor ezt mondom XY akivel együtt élünk. Egy szó mint száz egy bizony csak egy rigolyád.
2011. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!