Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nevezik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevezik a lányok a párjukat a barátjuknak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak engem irritál, de ki tudom tépni a hajam attól ha egy lány azt mondja a párjára, hogy a barátom. A barát az nem csak barát? Ha én pasi vagyok, nem bújok a barátommal ágyba nem? Okés, vannak még kétértelmű szavak, de miért nem mondják azt hogy a párom, szerelmem, pasim, akármi? És ráadásul annyira rosszul terjedt el, hogy már a médiában, sorozatokban is ezt hallom. Mást is idegesít, vagy csak az én rigolyám?
2011. jún. 13. 12:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
A párom undorító... a pasim, olyan, mintha egy tárgyról beszélnél. Akkor már sokkal inkább barátom...
2011. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
a legidegesítőbb a "kedvesem" :D
2011. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
és a "csávóm?"
2011. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
én mindig úgy hívtam a csajom hogy csajom.
2011. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom akkor kisebbségbe kerültem. A párom szerintem aranyos, mert életem párja. A pasim az tényleg hülyén hangzik, de akkor is utálom, ha azt mondják, hogy: a barátom. Nem barátok, hanem szerelmesek jobb esetben.

Olyannyira utáltam ezeket a kifejezéseket, hogy amikor megkérdezték, hogy: van barátnőd? Akkor mindig azt mondtam, hogy persze, rengeteg. Na akkor ment a pofavágás, hogy én mennyi lánnyal kavarok. Pedig én csak arra értettem, hogy több lány barátom is van természetesen. Mert a barát az fiúbarát, a barátnő az lánybarát, ha meg van egy ellenkező nemű az életemben, akkor az tényleg a szerelmem, vagy ha nem vagyok szerelmes, akkor a párom, kedvesem. Na mindegy, én már csak ilyen jólelkű vagyok, a barátokra tartogatom a barát szót. Aztán félreérti aki akarja, általában a nagy többség a szerintem értelmetlen szóhasználat miatt. Bocsi, ha kukacoskodtam, csak érdekelt :)

2011. jún. 13. 19:34
 16/18 anonim ***** válasza:

Engem a pasim is nagyon idegesito az akkor nyal hogy nem igaz pasim...arhgggg..NYAALLLLL Nyal nyal nyal


Parom...Geez!!! Nekem errol mindig ket streber csira jut eszembe!


Baratom...nah ez nekem elmegy az nem olyan veszes


Aztan van meg az elettarsam..Jesus....nah ettol is kiraz a hideg!


Amugy en ugy szoktam mondani hogy a Csavom...vagy ritkan a fium ;)

2011. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Altalaban mindig azok mennek szet akik a halaba faljak egymast foleg szavakban mint pl : edesem, kedvesem szerelmem cukimacim edesmacko, nyusziful anyu apu meg "mittudomen".....Nah akinek a parja ilyen szavakkal dobalozik azt az egyent nagyon sajnalom...azt a kapcoslatot mar megverte a jo isten

2011. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Varjatok javitom az elso mondatot, mert mar nagyon komas vagyok. 2:35 van nalam:


Szal A PASIM szo nagyon nyalas a szamomra, errol a szorol nekem ilyen tunci bunci plaza nyuszik jutnak az eszembe. Nyalas es kesz.

2011. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!