Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzen összeveszni? Hagyjam rá vagy tényleg neki van igaza?

Figyelt kérdés

Épp összejövőben vagyok egy sráccal.Ma feljött témának ez az ünnep dolog.Szerinte a mai nap is ünnep, szerintem meg munkaszüneti nap, amit majd le kell dolgozniuk az embereknek.De Ő állítja, hogy ma is ünnep van

.Össze is vesztünk ezzen..

Nem tudom, de én nem

sokat várok el egy olyan sráctól aki 17 évesen azt se tudja mi az a munkaszüneti nap.

Szerintetek?


2013. aug. 19. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem kár ezen veszekedni, kb. olyan mintha szombat lenne, a boltok is addig vannak nyitva :D
2013. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit primitív de ez van
2013. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd rá idióta kormányrendelet hogy a mai nap munkaszünetnap amit be kell dolgozni majd szombaton
2013. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha ezen elkezdtetek veszekedni arra nincs már mit mondani

mi lenne ,ha használná a google-t ilyenkor??

2013. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól mond....ja.

Hallottál hosszú hétvégéről meg 4 napos ünnepről?

[link]


Segítek kikeresni is:

"Augusztus 20. - 4 napos ünnep - augusztus 17. −20. (szombat, vasárnap hétfő, kedd)"


Nem tudom, de én sem sokat várok el egy olyan lánytól, aki tizenvalahány évesen azt se tudja mi ünnep és mi nem.

2013. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.. eddig nem csak aug.20 volt ünnep? Mégis ez a három nap mitől ünnep? Főleg, hogy le kell majd dolgozni a mai napot..
2013. aug. 19. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez csak munkaszüneti nap,nem ünnep!

De ha egyszerű akarok lenni,akkor nem piros a naptárban a mai nap.

2013. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
összességében egy ünnep "csatlósa", valójában semmi köze a 20-ához
2013. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úristen micsoda parkapcsolati problémák. Remélem nekem se lesz soha nagyobb!! Szerintem nyugodtan lehet ünnepnek nevezni a mai napot is attól független hogy piros betűs-e vagy sem része az ünnepnek.
2013. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi anno azon veszekedtünk sírásig kb h a paradicsom gyümölcs-e vagy zöldség... :D Úgyh.... Lépjeke túl rajta :D Ha épp szar a napja az embernek, bármin kiakad.
2013. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!