Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zűrös csaj. Viszont csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zűrös csaj. Viszont csak szexben benne lennék. Vagy inkább hagyjam? Ti mit írnátok?

Figyelt kérdés

Kb. fél évig jártam a lánnyal még 2 (két) évvel ezelőtt. Csodáltam a csajt, okos, értelmes, meghallgat, ha kell tanácsokkal lát el.... és szex csodálatos volt vele, elképesztő lány... Viszont nem volt normális. 27 évesen saját bevallása szerint már több, mint 30 pasival lefeküdt, többek között egy nős férfi szeretője volt évekig (emiatt volt 1 abortusza...). Mindegy, mindezek a "zűrös" dolgai miatt akármennyire is próbálkoztam, nem tudtam megmaradni, így szakítottam vele.

Pár hónappal később találkoztunk, de nagyon "randiszaga" volt a dolognak, nagyon nagyon működött a kémia közöttünk, ezt később meg is írtam neki, mire válaszolt, hogy nem kellene kavarnunk, mivel van barátja.

Hagytam a csajt, nem beszéltem vele, semmi chat, e-mail...

Viszont azóta minden karácsonykor kapok tőle egy képeslapot -- borítékba téve, feladó nélkül, bélyeg semmi. Bemegy a lépcsőházba és bedobja a postaládámba... Más: születésnapomon mindig megköszönt, sms-ben. Kb. egy hónapja összefutottunk, de siettünk mindketten, így csak egy "szia"-t mondtunk egymásnak. 2 hete megköszöntött születésnapomon, visszaírtam, erre válaszolt, hogy milyen jó volt múltkor a kockás ingem.... Miért csinál ilyet egy csaj?

Az exek - akik egyáltalán nem tartják a kapcsolatot egymással - megköszöntik egymást? Képeslapokat dobnak a postaládába?

Ezek alapján mit gondoltok, akar/nem akar valamit? Mivel nagyon "zűrös" csaj, járni nem akarok vele, csak szexben viszont benne lennék. Szerintetek van-e rá esélyem? Viszont ha nyíltan rákérdeznék erre 2 év után.... enyhén szólva gáz lenne (lehet, hogy most jár is valakivel...).

Hagyjam a fenébe, vagy mit mondjak neki?


2013. júl. 30. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
dugd meg. főleg ha ajánlkozik. de gumit húzz!
2013. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem ajánlkozik, pont ez az, hogy nem is beszélünk egymással. Felvegyem vele a kapcsolatot? Ha igen, mit mondjak neki azok után, hogy tavaly januárban azt írta, hogy "barátom van, nem kéne kavarnunk...".
2013. júl. 30. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Fugázd!
2013. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogadj el egy tanácsot:


Pusztán emberbaráti szeretetből kíméld meg magadtól ezt a kis nőt.100x jobbat érdemel nálad-szexben is.

2013. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért irtam:


Mert az az ember, aki egy másik ember ilyen mélységű intim dolgait, igy ahogy te tetted kirakta, az egy olyan egyed(még csak nem is ember) aki arra nem méltó, hogy annak a kis nőnek a lába nyomába érj. Önmagad minősitetted.

2013. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Név nélkül írtam - hogy a "kép" tiszta legyen. Nem gondolom, hogy ebben a formában tiszteletlen lettem volna vele.
2013. júl. 30. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Név nélkül is kiadtad-ugyanaz, mintha rábiggyesztettél volna egy nevet, kedves kérdező.A képeslapos story meg ócska szöveg..
2013. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!