Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Írjam meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjam meg neki, amit gondolok vagy hagyjam őt? és ő vajon akar engem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen egy új fiú jött és még az elején eléggé unszimpatikus volt nekem. Később az egyik munkatársam mondta hogy milyen jól passzolnánk, intelligens, segítőkész és egyebek, de én nem hittem neki. Aztán átkerült az én csoportomba, próbált velem társalogni, aztán gondoltam adok egy esély, hogy megismerjem, lehet még is csak a munkatársamnak van igaza.

Pár hétre rá hihetetlen kapcsolat alakult ki, nagyon jól megértjük és kiegészítjük egymást, de neki akkor még barátnője volt, ezért meg is beszéltük hogy csak barátság! folyton folyvást beszélgettünk , találkoztunk, rengeteget nevettünk...stb De semmi sem történt. Aztán szakítottak a barátnőjével és egyáltalán nem keresett, aztán én elutaztam két hétre nem is láttuk egymást. De ő néha érdeklődött, hogy mi újság van, de nem voltam vele beszédes. Amikor visszajöttem akkor is kérdezte hogy milyen volt a nyaralás, és hogy van e kedvem a héten valamihez, billiárd vagy egyéb. Én meg mondtam neki hogy nem tudom. Kicsit mérges voltam rá, mert visszakérette magát a munkahelyen a másik csoportba és az azt jelentette, hogy kb soha nem tudunk találkozni. kb csak hétvégenként. És akkor mondtam is neki, és akkor mondta hogy ez hülyeség, ha akarunk találkozni, akkor azt meglehet oldani, ami persze igaz. Aztán másnap műszak után megint találkoztunk hosszasan, de tényleg elég hosszasan elbeszélgettünk, nevettünk, hülyéskedtünk. másnap nálam voltunk filmezni. És lefeküdtünk egymással. Amit mondjuk annyira nem akartam amiatt, hogy ő kb egy hónappal előtte szakított a barátnőjével és tudtam hogy nem akar komoly kapcsolatot és én meg nem akartam ebbe belefolyni, mert tudom, hogy én lehet majd többet szeretnék. ez volt szerdán és másnap amikor találkoztunk mintha mi sem lett volna. De persze neki nagyon jó kedve volt. Aztán pénteken, hívott hogy ha van kedvem menjek vele egy fesztiválra, először igent mondtam aztán nemet. Aztán következő hét hétfőjén találkoztunk, de olyan fura volt, elmentünk tűzijátékot nézni, közben találkoztunk a barátjaival, akiknek bemutatott. Aztán nem volt semmi sem, szimpla baráti este, mint előtte. Aztán később feljöttek a témák hogy ki kivel szakít épp már megint. még mondtam is neki hogy most ez az időszak van? és akkor mondta viccesen, hogy így legalább több választék marad neked. Én meg erre, hogy ááá nekem nincs rá szükségem. És akkor kérdezte hogy mert? nem szeretnél komoly kapcsolatot? én meg mondtam, hogy hát nem is tudom, olyan komplikált. Akkor még utána beszélgettünk, aztán ő is és én is hazamentem. Még a végén többször megölelt. Aztán másnaptól már nem egy műszakban voltunk sajnos. Azon a héten pénteken találkoztunk este jött hozzám filmezni. megnéztünk két filmet, aztán megint szexbe torkollott. De közben egész héten szinte nem jelentkezett, furcsa volt, közben hagytam is, nem akartam rányomulni. És csak pénteken amikor nálam volt akkor kérdeztem hogy mi újság , fura voltál a héten. Erre csak annyit mondott, hogy elfoglalt volt a hete, nem nagyon volt otthon. Én meg oké. Következő héten a munkatársam mondja nekem, hogy új barátnője van, én meg csak néztem rá hogy tessék? dehogy van. mert hogy nekem nem is mondta. Aztán aznap hétfőn este még írtam neki hogy miért viselkedik ilyen furán , hogy mondja meg, és akkor írta nekem hogy ha másik lánynál van akkor nem tud nekem írni. Erre csak annyit írtam, hogy most már mindent értek. És ezek után nem is kerestem. Egy hét után írt, nem válaszoltam neki, aztán közben persze kiderült, hogy a másik csajjal is lefeküdt. Aztán megint írt megsértődve hogy köszöni a válaszom, de erre sem írtam. később megint írt, hogy nagyon kár, hogy úgy viselkedek vele a munkahelyen. És, hogy ő mindig becsületes volt velem, már a legelején megmondta nekem, hogy kettőnkkel semmi sem lesz. Aztán hogy én mondtam neki hogy nem akarok kapcsolatot, mert túl megerőltető lenne és hogy most találkozgat másik lánnyal, már nem beszélek vele, hogy ez milyen kár és hogy sajnálja. Erre írtam neki, hogy számomra jó volt a csak barátság ,nem is akartam tőle többet, de hogy egyszer aztán másodszor is több történt..aztán amikor kérdeztem hogy mi van vele egy szóval sem említette hogy másik lánnyal van együtt, mert ha ezt tudom akkor nem történik meg megint a szex. Akkor ő írta hogy ezzel a lánnyal nem komoly a dolog. Aztán írtam neki hogy nem játszhat mindenkivel úgy ahogy kedve tartja, és akkor írta, hogy ő nem játszik, a lány tud rólam én meg írtam neki ó ez jó, de én nem tudtam róla. És akkor megint írta, hogy én azt hittem tudod, mert hogy nem tartottam titokban. Azt mondtam neki hogy ez az ő dolga lett volna elmondani és nem az enyém kitalálni. végül igazat adott és elnézést kért ezért és megérti hogy miért voltam rá mérges.

Aztán volt egy randim egy másik pasival, de nem tudtam a randira koncentrálni, mert csak a srácra tudtam gondolni, hogy én vele érzem magam jól, hogy mennyire megtaláltuk a közös hangot, hogy mennyi mindenről tudunk beszélni, hogy jó vele az ágyban is és hogy nekem ő kell.

Szóval a hosszú sztori után fogalmam sincs hogy mit tegyek, ezért kérek most tőletek tanácsot és megköszönném , ha esetleg egy kettővel eltudnátok látni.

Arra is gondoltam hogy elmondom neki hogy de igen, eltudnám vele képzelni a komoly kapcsolatot, de aztán gondoltam ez egy hülye ötlet, főleg ha ő nem is úgy gondolkozik ahogy én. nem tudom.

köszönöm a segítséget



2013. aug. 2. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
tömör megfogalmazás
2013. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam.


És most még érzel iránta valamit?

Mert ha nem,akkor szerintem jobb lenne,ha mással kezdenél,de már úgy,hogy ezt lezártad.

2013. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elnézést, nem tudtam rövidebben

sajnos még érzek iránta valamit, ha vele vagyok teljesnek érzem magam, ha nem vagyok vele, akkor csak rá tudok gondolni

2013. aug. 2. 15:24
 4/7 A kérdező kommentje:

jobb ha inkább nem mondok neki semmit és megpróbálom elfelejteni?

Köszönöm a válaszod!

2013. aug. 2. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:

könnyebb lenne a barátság, a helyzetet is tisztáztátok

de te többet akarsz úgy tűnik

mondd meg neki hogy lehet köztetek továbbra is bármi, de csak ha közben nem kezd más lányokkal

esetleg elmondhatod hogy vele komoly kapcsolatot is el tudnál képzelni

kockázatos mindkettő, lehet neki úgy nem kéne

de ha meg se próbálod, marad ez a helyzet

és lehet hogy megéri kockáztatni

2013. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondanám,hogy inkább beszéld meg vele,de ha ennyire ilyen és már van is valakije,akkor nem.

Ha amúgy,amikor kérdezte,akkor el tudott volna képzelni egy komoly kapcsolatot is,akkor még megpróbálhatnád,de amúgy nem túl valószínű,hogy le lehetne kötni egy emberhez.

2013. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod

igen, talán megéri kockáztatni, még jól is elsülhet

ilyenkor szeretnék néha a másik fejébe belelátni, akkor talán valamivel könnyebb lenne

2013. aug. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!