Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akinek bevallottam, hogy nekem tetszik. De ő nem akar tőlem semmit, ő egyedül akar lenni most... Én elfogadtam és lemondtam róla.


De ő folyton cukkol. A múltkor megkérdezte tőlem hogy: "Szerinted hogy csókolok?" Én még sosem láttam az eddigi barátnőivel csókolózni és még nem is csókolóztam vele sosem. Erre én mondtam hogy nem tudom, de ha gondolja, bemutathatja nekem mit tud, és majd elmondom a véleményem. Erre reakció: "Bárkinek nem jár a csókomból." Na ott akkor megint a szívembe döfött, megint éreztem a csalódást, hogy nála semmi esélyem...


Most meg ezt írta nekem: "Nagyon szomorú vagyok...:( Fáj a lelkem... És nincs aki meggyógyítsa a szívem."


Már nem tudom mit reagáljak ezekre a megnyilvánulásaira. Nem akarom újra beégetni magam.


Direkt cukkol? Mit kellene reagálnom ezekre?:(


2014. febr. 9. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg vele a kapcsolatot, mert ez csak rosszabb lesz. Eldob, majd utalgat! Én is voltam ilyen helyzetben, hitegetett, nem léptem le és egyszer csak egy másik csajjal jött össze! Hidd el 100 pasi van még a világon! Nem vagy te pont erre az egyre rászorulva! Türelmesnek kell lenned és jön majd egy olyan aki komolyan vesz!
2014. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem vagyok belé szerelmes, csak tetszik. Szóval könnyebbben túl tettem magam rajta. De ezek a folytonos utalgatásai zavarnak 1 kicsit..


Nem akarom a barátságát eldobni csak úgy...


Amúgy nem zavarna, ha összejönne egy lánnyal, sőt örülnék neki, mert akkor legalább békén hagyna az ilyesmi utalgatásaival.

2014. febr. 9. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak egyszerűen mondd meg neki, h legyen olyan szíves és ne neked mondja ezeket a mondatokat, mert nem tudod, h mire gondolj és csak összezavarodsz!
2014. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!