Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre hogy reagáljak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagáljak? Nagyon rosszul esett

Figyelt kérdés
Baràtomnak szoba hoztam az eljegyzést mert összeakarunk költözni. De én igazàbol csak ez utàn szeretnék. Ő meg még nem akarja ezt a dolgot h eljegyezzen szoval maradunk igy. Azota sirok...
2014. jan. 5. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
xDD
2014. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Am kcisit régimódi vagy... Manapság pár hónap után összeköltöznek a párok, aztán, ha nem megy, akkor szétmenek
2014. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem utál és megcsal.
2014. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani kérdező, de ha már arra vágysz, hogy eljegyezzenek, egy kicsit felnőhetnél... A kérdésed és a mentalitásod alapján 14 éves szinten vagy!
2014. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még most se értem miért ennyire fontos a házasság. Attól fogod szeretni a párod, hogy kapsz egy baromi drága, vacak gyűrűt, és meg lesz papíron is, hogy szeretitek egymást?! És ha már nem kapsz egy csili-vili gyémánt gyűrűt, akkor már el is hagyod őt? ...

Általában a férfiak nem sietik ezt el. Mióta vagytok együtt?

2014. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!