Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ennyire idegbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire idegbeteg, ha a barátom a haverjaival nyaral?

Figyelt kérdés
Négy napra mentek el öten fiúk nyaralni. Kettőnek nincs barátnője, egy meg kijelentette, hogy meg akarja csalni az övét. A barátom és még egy haverja ezt a megcsalást nem nézi jó szemmel, de nem lehet vele beszélni. Szóval még három nap van hátra, de én már majd bele pusztulok. Beszélünk telefonon, 100x elmondja, hogy szeret, hiányzok neki, nélkülem nem is igazi nyaralás, soha nem csalna meg, inkább nézzék buzinak, de nem fog más lánnyal foglalkozni... Hiszek neki, meg tudom, hogy én vagyok egy biztos pont az életében, ezzel ő is tisztában van. Csak annyira idegesít, hogy hogy lehetnek ilyenek a haverjai. Nagyon jól tudták, hogy csajozás lesz egész idő alatt. Csak a barátom meg nem akarja, hogy amiatt kirekesszék a társaságból, mert otthon marad. Nagyon hiányzik. Állandóan csak arra tudok gondolni, hogy mit csinálhat, én ebbe belepusztulok. Nem hívhatom fel állandóan telefonon sem, mert nem akarom zaklatni ezzel. Mit tehetnék? Próbáltam lekötni magam, nem megy, csak várom, hogy teljenek az órák. Egyáltalán normális ez, hogy így érzek?
2008. júl. 18. 11:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tök természetes, ha egy pasi vagy akár egy csaj külön a másiktól elmegy szórakozni. Ha szeretik egymást, ígysem történik semmi olyan, aminek nem kéne. Ha a pasid a nyaralás alatt megcsal, örülj neki, mert legalább időben megtudtad, hogy micsoda egy szemét. De így sem fog.

Viszont figyelja rra, hogy ne tartsd nagyon rövid pórázon, mert nem biztos, hogy tetszeni fog neki! Nem sok pasi tűri, hogy a barátnője elszakítsa a barátaitól. Bízz meg benne, de ezt várd el tőle is. (tehát ha te el akarsz menni, akkor el kell engedjen téged is)

Én barátnőm is múlt héten volt discoba a barátnőivel, én is voltam buliba haverokkal, nincs ezzel semmi gáz. Szeretjük egymást, bízunk egymásban.

2008. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Benne van a pakliban, de az is benne van, hogy ezalatt te csalod meg őt. Hiszen ő is itt hagyott téged egyedül, és a barátnőid is biztos itt vannak, akár bulizhatnál is egyet velük! Persze nem muszáj pasizni (mint ahogy őneki sem csajozni), de érezd jól magad, és ne parázz, az tuti nem tesz jót egy kapcsolatnak!

Amúgy ki mondja, hogy otthon kell maradni, ha az ember nem akar csajozni? Attól még lehet jót bulizni, vagy te is mindig pasizol, ha bulizni mész?

2009. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez csak hisztérikus féltékenység :S
2009. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szerintem is hisztérika vagy...

Aki meg azt írta, hogy akkora borzalom, hogy egy pasi a bnője nélkül megy nyaralni...szánalom, nyaljátok csak egymás popóját...de az nem kapcsolat, ahol nem létezik külvilág.

Én is járok minden éveben a BARÁTNŐIMMEL nyaralni, és ha lesz pasim akkor elmegyek a BARÁTNŐIMMEL. És lehet, hogy a pasikat is megnézem, netán beszélek is velük...de ha a bnőim ott dugnak mellettem mindennap más pasival és én nem akarom akkor NEM csalom meg a párom. remélem világos voltam...

Szerezz magadnak elfoglaltságot azon kívül, h a pasid majmolod...és ha félredug???Így jártál, ő egy majom, de egyszer élünk.

2010. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Akkoe a haverjai nem igazi barátok, ha emiatt kirekseztenék.
2010. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!