Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ennyire idegbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire idegbeteg, ha a barátom a haverjaival nyaral?

Figyelt kérdés
Négy napra mentek el öten fiúk nyaralni. Kettőnek nincs barátnője, egy meg kijelentette, hogy meg akarja csalni az övét. A barátom és még egy haverja ezt a megcsalást nem nézi jó szemmel, de nem lehet vele beszélni. Szóval még három nap van hátra, de én már majd bele pusztulok. Beszélünk telefonon, 100x elmondja, hogy szeret, hiányzok neki, nélkülem nem is igazi nyaralás, soha nem csalna meg, inkább nézzék buzinak, de nem fog más lánnyal foglalkozni... Hiszek neki, meg tudom, hogy én vagyok egy biztos pont az életében, ezzel ő is tisztában van. Csak annyira idegesít, hogy hogy lehetnek ilyenek a haverjai. Nagyon jól tudták, hogy csajozás lesz egész idő alatt. Csak a barátom meg nem akarja, hogy amiatt kirekesszék a társaságból, mert otthon marad. Nagyon hiányzik. Állandóan csak arra tudok gondolni, hogy mit csinálhat, én ebbe belepusztulok. Nem hívhatom fel állandóan telefonon sem, mert nem akarom zaklatni ezzel. Mit tehetnék? Próbáltam lekötni magam, nem megy, csak várom, hogy teljenek az órák. Egyáltalán normális ez, hogy így érzek?
2008. júl. 18. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
ha tényleg 100%osan megbíznál a párodban ilyen eszedbe nem jutna. tudod, az igazán jó kapcsolat a bizalmon múlik. vannak olyan ismerőseim akik nyáron a párjukat hetekre nem látják de nem izgatják magukat mert szeretik és tisztelik egymást. ne aggódj ha valóban szeret ezt nem teszi meg!!! és azért mert a haverjai azt mondják h csajozni fognak attól neki még nem kell a csorda után mennie.
2008. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van, ezt fogom szem előtt tartani.
2008. júl. 18. 11:59
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de szerintem, ha rávették, hogy nélküled nyaraljon, akkor másra is rá tudják venni. Ha nem így van, akkor nagyon szerencsés vagy. Egyébként, meglátásom szerint, ha igazán szeretne el sem ment volna. A környezetemben az ilyen kapcsolatok nem tartottak sokáig. :(

Mi soha nem megyünk egymás nélkül. (Jobban élvezzük egymás társaságát, mint a haverokét)

2008. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez nálunk is így van, hogy jobban szeretünk együtt lenni, mint a haverokkal, és ha haveri társasággal megyünk valahova általában együtt tesszük, de szerintem ennyi szabadságot igazán adhatsz a párodnak, ha tényleg szeret nem fog megcsalni, és ne agyalj ezen. Gondolj bele, néha szerintem te is szeretnél elmenni valamerre a barátnőiddel, és ő is el kell, hogy engedjen.
2008. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó, ha néha egymás nélkül is vagytok. Én is elmentem már a barátom nélkül fesztiválozni két napra, ahol pedig állandó jellegű a pia meg a kavarás. De megbízott bennem (pedig elég friss volt még a kapcsolat), eszébe sem jutott, hogy megcsalnám. Nem is csaltam meg, csak egy jót buliztam a barátnőimmel. Múltkor ő is hazament a szüleihez egy hétre, ahol is az történt, ha a haverjaival minden este kocsmáztak, de nem igazán zavart, kell ennyi idő külön, persze ilynekor motoszkál az emberben a kisördög, de annál jobb utána újra találkozni és együtt lenni.
2008. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem ne aggodj. A sracoknak tobbnyire nagyobb a szajuk es az egojuk, mint a batorsaguk :) En pl. hetere elszoktam menni kulfoldre, akar munka kapcsan, de akar egyedul is fesztivalra, vagy baratokkal bulizni, ahol szinten parnak nincs kapcsolata es csajozik. Ha szeretitek egymast es te ERZED, hogy szeret, akkor nincs okod aggodni. Ha pedig kicsit gonosz vagyok: ha meg akar csalni, es van egy kis esze, ugyis megteszi es foleg akkor, amikor te nem szamitasz ra. De ahogy mondtam en a helyedben nem aggodnek...
2008. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak ő 7napra ment el EFOTT-ra.(Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója..) ez az egész fesztivál a piáról, a koncertekről, és a dugásról szól...:/:/ Csak fiúk mentek, és egyedül neki van barátnője.:SSzóval képzelheted mi megy ott a haverjai között.Mondjuk ez a 4.év, hogy elment,és eddig egyik évben sem volt semmilyen egyéjszakás kalandja, szerencsére.Én teljesen megbízok benne, minden nap felhív, sms-t ír, és mesél h miket csináltak.Mondjuk 1hónappal ezelőtt kicsit tartottam ettől, de végig gondoltam, és már nyugis vagyok, csak az a rossz, hogy iszonyatosan hiányzik.Még van 3nap...alig várom, hogy a nyakába ugorhassak.:)Én addig elmentem a barátnőimmel ilyen csajos bulikra, meg anyuval szaunázni, vásárolgatni, meg unalmamban egyfolytában takarítok, ami hasznos legalább.:) Szerintem nem kell aggódnod, ha tényleg szeret, és hiányzol neki nem fog megcsalni, ez csak bizalom kérdése.De nagyon jó lesz a találkozás, hidd el:)
2008. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
KAMUUUUU! Johogy nem hivtak el gyertyát tartani, Minden bulinak a lényege a hajnali kúúrááás, nem tudom ezen mit kell enniyt gondolkodni:D
2008. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Ez az oldal szerintem arról szól, hogy tanácsot, esetleg élettapasztalatot adjunk át egymásnak. Én úgy látom, hogy az őszinteséget itt lepontozzák. Itt nem mindig csak azt kell írni, amit szivesen hallanátok ti is, mert az nem mindig segítség!!!! Lehet a csaj barátja mást dug, de persze ezt úgysem fogja bevallani. Na csá, több kérdésem nincs! Ugye értitek, lepontozók!?! :D
2008. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
ha igazan szeretne minden percet veled akarna tolteni...kapcsolatunk elejen csinaltam ilyen "cseleket" h elmentem a bnomhoz hetvegere stb...a baratom meg hisztizett h ha szeretnem nem csinalnam...akkor nem mondtam semmit, most viszont tudom h nem tennem meg, nem csak miatta, de magam miatt is!
2008. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!