Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A voltbarátom kétszer azzalköv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A voltbarátom kétszer azzalkövetelözik tőlem, hogyadjam meg jóügyvédemnevét ésateloszámát, deén semmilyen adatokat nem adhatamneki semmi képpen, de nemérti, hogynem írogatokneki és eztmegmondtamneki. Éső nem nyugszik bele, mittegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
nyugodj meg...
2008. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, és ird le ezt mégegyszer kérlek, mert igy semmit sem lehet belőle érteni.

csak kb. annyit hogy volt egy barátod szakitottatok és van egy ügyvéd akinek ő kéri a számát te meg nem adod meg neki.

mire kell az ügyvéd, ird le kicsit bővebben a dolgot, mert igy tul hiányos és nem nagyon leeht érteni hogy pontosan miröl is van szó, ugy pedig igen nehéz válaszolni.

2008. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EDES ANYANYELVUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a volt barátom titkoban készítette rolam akt képeket és felrakta a netre engedélyem nélkül.A bírosági tárgyalás alatt a pszichitrián voltam korházban és a tárgyalásokon gyogyszeres kezelés alatt álltam.Szoval ezért kéri a volt barátom az én jó ügyvéd nevét és vele akar tárgyalni.Gondolom leakarbeszélni ez az ügyet,de nem adtam neki ügyvéd nevét.Mit tegyek?
2008. júl. 18. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:

hogy tud valaki akt képet készíteni róam? hol vagyok akkor én?

a párom a beleeggyezésemmel tud csak készíteni

ha meg felrakja a netre?

milyen pár őőőőő?

2008. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!