Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hármunk közül engem választott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármunk közül engem választott, de nem tudom, hogy mit tegyek?! Nem tudok bízni benne maximálisan!

Figyelt kérdés

A barátomnak (állítólag) volt 3 barátnője egyszerre, az egyik én vagyok. Dobta a másik kettőt, hogy velem lehessen, mert elég komolynak tűnik a kapcsolatunk, de nemtudok bízni benne, hogy nem fog összejönni egy másik csajjal. Szeretem őt, és úgy érzem, hogy ő is engem, de nem tudom, hogy mi lenne a legjobb. Találkoztunk aznap, mikor hallottam ezt róla, akkor kicsit visszataszítóan viselkedtem vele egy kis ideig, fel is tűnt neki, hogy nem minden oké, de csak azt mondtam, hogy azért vagyok olyan, amilyen mert elfáradtam a melóban.

Légyszi írjatok véleményt!! Köszi


2008. júl. 17. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj,ha 3barátnője volt,az elég durva...ha kiderülne h a párom egyszerre kettőnkkel járt,akkor én dobnám,menjen oda ahova akar,ha megcsalt és nem voltam elég neki...
2008. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy ne bízz meg benne maximálisan. Sőt semennyire. Szinte biztos, hogy lesz majd melletted is barátnője. Én sajnos nem hiszek abban, hogy kutyából szalonna lesz. Az teljesen más dolog, hogy egyszer botlik és félrekúr, de hogy nyugodt lelkiismerettel három nőt is tart párhuzamosan, huzamosabb ideig , hát az már picinykét pofátlan. Hagyd a fenébe, fogd a cumód és futás.

Amúgy biztos vagy benne, hogy a másik két nő nincs már képben? Ha igen, honnan tudod?

2008. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, honnan tudod,h az a másik 2 csajszy nincs a képben??? Mert ő mondta?!azt is mondta neked h Te vagy neki egyedül,azt most meg.....!Figyelj,sztem keress egy olyna pasit, aki megbecsül Téged és őszintén szeret meg minden, ne olyat aki 3 vasat tart a tűzbe egyszerre....,elég szánalmas egy gyerek,hagyd ott, és keress másikat, hidd el megfog legközelebb is csalni, nincs értelme egy ilyen fiúval összeállni.

Am honnan tudtad meg h nem Te vagy az egyetlen?hanem h 3man??

2008. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnek mondta, hogy hármunk közül csak 1et szeret, és az komolynak tűnik, ezért dobta a másik kettőt. Már csak én maradtam neki, és ezért még biztosabb vagyok benne, hogy szeret...meg látom a szemén is...:)
2008. júl. 17. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2008. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én 17 leszek, ő 20 múlt
2008. júl. 17. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy joggal nem tudsz bízni benne, így viszont nincs sok értelme a kapcsolatotoknak szerintem. A bizalom az alapja egy jó kapcsolatnak, de a barátod eljátszotta ezt. 1 évig sírtam egy fiú után és most, amikor már van egy normális barátom, ekkor jöttem rá arra, hogy mennyire nem érdemelt meg az előző.
2008. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
háááttt. ha ennyi idősen még itt tartasz, akkor inkább legózzál, mint pasizzál.
2008. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!