Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az ami ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ami ebben a kapcsolatban maximálisan megengedett?

Figyelt kérdés
16évesek vagyunk a barátnőmel,nem akarunk még lefeküdni hozzáteszem mind2 szüzek vagyunk.De már a smárolás,tapizás(ruha alatt is) kicsit mind2 számára kezd unalmas lenni.
2011. aug. 12. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most egy hónapig smároláson kívül semmit se csináljatok, utána megint alig fogjátok várni a tapizást
2011. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De valaki tudna mondani valami ötletet h mit csináljunk?
2011. aug. 12. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
a csaj picit leszopikázhat, te meg picit nyalizhatod
2011. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

petting?!

díjazom, hogy nem akartok lefeküdni 16 évesen, és amugy szerintem is jólteszitek. .)

2011. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó attól függ nálad mit foglal magában a petting,hát szopás stb.nemtudom,szerintem még hama lenne.
2011. aug. 12. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

"a smárolás,tapizás(ruha alatt is) kicsit mind2 számára kezd unalmas lenni"


Te josagos Isten!

Én 35 eves vagyok, több ezerszer csianltam mar ezeket napokon át, de ennel izgalmasabb dolgot nem ismerek! Ugyan, mitol unalmas?...??

2011. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert már 1hónapja ugyanez megy.
2011. aug. 12. 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Ötlet amit csinálhattok:

Akkor most egy hónapig smároláson kívül semmit se csináljatok, utána megint alig fogjátok várni a tapizást

2011. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!