Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szerelmet vallott a választott személynek úgy, hogy egyáltalán nem volt biztos mit fog reagálni?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok ilyen esetről? Mi lett a vége? Mit gondoltok erről?
2011. júl. 9. 22:39
 1/8 anonim válasza:
igen...ha te is erre készülsz csináld csak mert egyszer élünk...és ha nem teszed meg, hidd el meg fogod bánni! ez is tapasztalat. ne érdekeljen mit fog mondani. egy bátor mozdulattal valld be neki azt cső. vagy összejön vagy nem.:)) sok sikert!;)
2011. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd el neki!



Én nő létemre elmondtam, nem akartam a hallgatásom miatt elveszíteni.


Eredménye:

Semmi, de ugyanúgy keressük egymást, tehát valamiért mégis fontos vagyok neki.


Hajrá!

2011. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ha az számít amikor 13 éves létemre egy 15 éves fiúnak elmondtam,hogy tetszik :D:D

amúgy persze nem lett semmi,de örültem,hogy elmondtam :))

azóta is köszönő viszonyban vagyunk :D

2011. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lényegében akkor igazán izgalmas...
2011. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást, de már nem aktuális :) Régebben megtettem...csak a hozzáállások érdekelnek.
2011. júl. 9. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon bánom hogy nem tettem meg mer pár napja kiutazott Canadába!
2011. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megtettem és nem válaszolt.. (neten,nem volt más lehetőségem) de nem bántam meg,legalább tovább tudtam lépni (azt hozzá kell tennem hogy tuti hogy bejöttem neki.. csak lehet hogy nem komolyabban.)
2011. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak nehogy megmosby-zátok az illetőt. Csak ügyesen
2011. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!