Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éltétek meg/túl, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek meg/túl, ha mással volt v. mást választott akit szerettetek?

Figyelt kérdés
Gondoltatok olyanokra, hogy mondjuk titeket kb. egy pár kávéra hívott meg, a másikat meg eltartja v. nyaralni viszi ...stb. Voltak negatív gondolataitok ?
2010. aug. 30. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Nekem még ez sem volt, akkora balek vagyok.


Tisztelettel: A Balfék

2010. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt abból a szemszögből tudom elmondani, aki "meghívott"

Volt 2 lány ismerősöm, én fiú vagyok, az egyik lányt(Orsi) na, őt imádom, barátnőm volt, biztos, hogy ezért is, meghát a személyisége miatt is, a másik lány nem volt a barátnőm szerencsére, de ő nagyon féltékeny volt Orsira, megpróbálta mocskolni, szídni, elfordítani tőle engem stb... Ez így ment 1-2 hónapig, de őt szinte alig ismerem(4hónapja) Orsit meg már 2 éve... Aztán persze mindig én is szemét voltam, mert ő többet adott nekem, meg többet törődik velem (a fele sem igaz) Orsi meg el fog tőlem fordulni stb... Aztán így mondtam neki, hogy jólvan, akkor inkább felejtsük el egymást, ez most volt a napokban.. Nem akartam én megbántani, csak láttam, hogy közeledni akar hozzám stb.. én meg meg akartam próbálni, hátha, de ezzel kikészített.. És azóta, mióta mondtam neki(nem csak ez volt a hiba a dolgoban, többek között, ha rámírt MSN-en, és nem írtam vissza neki 20 percen belül,mert pont nem voltam gépnél, 3 napig kellett neki magyaráznom, hogy nem utálom, meg nincs vele bajom)hogy szerintem hagyjuk a találkozásokat, mert nem sokra megyünk vele, csak mindíg veszekszünk, és az lesz a vége, hogy megutáljuk egymást, azóta én vagyok a fas*kalap, mert nem akartam átba*zni..

2010. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jujube ***** válasza:

Ez akkor nem egy kapcsolat, hogy számon lehetne bármit is kérni.

Egy embernek jogában áll, hogy akarjon vagy ne akarjon a másiktól valamit.


Aki ezt teszi, mast jobban szeret..

Ha igazan megbant, lehet okod nem szeretni...

2010. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, a volt csajom szerint nem voltam elég felnőtt 20 évesen, vagyis pontosabban, nem volt házam és kocsim.

Negatív gondolat: pénzéhes kurv@, akit nem érdekelnek az érzelmek

Pozitív gondolat: De jó, hogy megszabadultam egy ilyen számalmas ribanctól

2010. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!