Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » írnátok olyan dolgokat amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

írnátok olyan dolgokat amivel be lehet bizonyítani egy személynek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

szóval , első tok mindegy , hogy fiú lány hány-éves stb...

nem olyan kell , hogy vidd el ebédelni.. hanem , lényeg annyi , hogy középsuliba járok, és ilyen aranyos dolgokat ami kedves és bebizonyítja, hogy szeretem azt a személyt...

mint a tinifilmekben, pl ' tíz dolog amit utálok benned' amikor a srác énekel a csajnak , hogy i love u babe ez egy csodás nap stb-..

amit a suliban is meglehet csinálni és nem olyan gáz, és aranyos is... :D

meg szorik is jöhetnének, hogy ki hogy hódított , :D

minden jó kis tanácsot és szavtos sztorit várok

előre is köszi..

jah, és csak normális válaszokat! :)


2011. márc. 5. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igyál zsírt
2011. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

istenem, na az ilyen válaszokat nem kérek,,,,


szóval légyszi csak normális válaszokat adjatok..

kösziii

2011. márc. 5. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mások előtt mondod neki, hogy szereted.

Ha lesed a kivánságait, vágyait.

Ha csak úgy adsz neki valamit.

Ha mélyen a szemébe nézel, és kimondod neki: szeretlek!

Ha a legváratlanabb pillanatban nyomsz egy puszit az arcára...


stb.


De ezek is csak akkor működnek, ha ő is szeret. Ha nem, akkor nyomasztóan hathat rá.

2011. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű..tettekkel bizonyítsd, hogy szeretted - nemtől függetlenül- mindig bejön ha mindig számíthat rád, odafigyelsz rá és emlékszel arra is amit 1 hónapja mondott vagy mesélt neked, adsz neki néha apróságot( pl öngyújtót vagy akármi) ennek lényege, hogy erről eszébe jutsz..feltételezem a másik fél sem közömbös írányodba..szóval elteszi és ha majd ránéz otthon te jutsz eszébe róla...a pártját fogod ha konfliktusa van valakivel vagy nem tudom egyest kap pl matekból akkor sajnálkozol, érdeklődsz felőle rendszeresen és mindig kitüntetted a figyelmeddel..ha többen beszélgettek akkor felé fordulsz..rá figyelsz..ha hallgat kérdezgeted őt is ezzel jelezve, hogy a társaság beszélgetése helyett inkább téged az ő véleménye érdekel..ilyesmik.
2011. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az is elég bizonyíték lehet ha csak odaviszed a haverokhoz, barátokhoz, akiket még nem ismer, bemutatni nekik hogy ő az akiért mindent megtennék :) ez óriási töltet tud lenni :) vagy nálatok nincs sulirádió? esetleg ilyen sulinapok, amikor lehetne zenét kérni? nálunk minden kedden és csütörtökön van sulirádió, és lehet számokat kérni...ha esetleg van, akkor derítsd ki hogy mi a kedvenc száma, és küldd neki :) pl úgy hogy XY-nak egy titkos hódolótól :) szerintem ezek aranyosak :)
2011. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elég sokat bizonyít, ha elmondod neki.
2011. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dicséred, bókolsz neki, (jó az illatot, csinos a ruhád, kellemes a hangod, bájos a mosolyod, selymes a hajad) veszel apró ajándékot pl édesség, virág, vagy lesed a kívánságait, vagy érdekel mit szeret
2011. márc. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok tini,de mi úgy mutatjuk ki, h. napközben többször adunk egymásnak puszi v.csókot, van h. csak úgy átöleljük a másikat, napközben többször felhívjuk egymást teéefonon, h. mi van vele, hogy van, mondjuk h. szeretlek, hiányzol, vigyázz magadra stb.Adunk egymásnak meglepiket, ez lehet egy kis csoki, vagy vmi meglepi ajándék, én régebben sokszor csináltam képeslapokat amin a közös képünk volt és írtam rá pár sort.a páromnak néha hagyok egy kis üzenetet amikro elkészítem a kajáját, h. szeretem és jó étvágyat vagy ha van vmi amit nem kellene h. elfelejtsen stb.
2011. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Add oda magad neki
2011. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izééékeh11 ***** válasza:
gyakran lógj a közelében és próbálj vele szemezni...vagy ha már jobban ismeritek 1mást,monmd el neki 4szemközt h nagyon helyes szerinted ...
2011. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!