Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a netes ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van? Érdemes-e...stb.
2009. nov. 30. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátomat neten ismertem meg,mondjuk nem párkereső oldalon.Már egy éve együtt vagyunk és még a távkapcsolatot is bírjuk.Dúl a szerelem meg minden ami kell.Nekem bejött,de légy válogatós és finnyás,mert sok beteg ember is van ilyen oldalakon.Valami semleges helyen találkozzatok először meg ne túl késői időpontban.Sok sikert ;) L/21
2009. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szerelmemet neten ismertem meg. 1 éve együtt vagyunk és nagyon boldog vagyok! De nem társkereső oldalon hanem közösségin(iwiw,myvip).sok sikert!
2009. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon rossz. Ott nem lehet jónőt találni. Mind csak msn ezni akar. Annyi a netes ismerkedés hogy felvesznek vagy száz embert msn re és ott irkálnak egyszerre tízzel értelmetlen semleges dolgokat.
2009. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm így ismerte meg a férjét és decemberben lesz 1 éves a kisfiúk :)..Nagyon boldogok! Szóval sikerülhet :)
2009. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Sikerülhet, de aki így akar párt találni már rég rossz. Menj el kocsmázni császkáljatok az utcán vagy szórakozóhelyre és nem olyan nehéz ismerkedni... ezután meg megkeresed myvipen, aztán mehet minden... de eleve így keresni szar, mert ahhoz beszélned is kell vele, hogy elbűvöljön pl.
2009. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen,én is a közösségi oldalakra gondoltam. Mostanában írtak nekem néhányan,de nagyon bizalmatlan vagyok.

Az hogy mindenki msn-ezni akar...Csak annyit hogy szerintem természetes,hogy nem találkoznak egyből. Én beszéltem most valakivel és egyből találkozni akar.Rendesnek tűnik így msnen,de azért még párszor szerintem még párszor beszélnék vele,bár úgy is van kockázata a dolognak,hogy elmebeteg vagy ilyesmi,de azért kevesebb mintha két szó után találkozom vele.:)

Köszi az eddigi válaszokat. És még várok véleményeket.:)

2009. nov. 30. 16:45
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 16:45-ös! :) Én egyáltalán nem keresek.Nincs barátom,és úgy vagyok vele,hogy nem erőltetem,így semmilyen szinten nem keresem. Csak azért ne legyen barátom,hogy elmondhassam mindenkinek hogy van,vagy mert a barátnőimnek van.:) Én így gondolom. Csupán arról van szó,hogy van valaki aki egy közösségi oldalon írt,és szimpatikus,tehát úgy gondoltam,hogy egy próbát megér.

És pont mivel még nem ismerkedtem neten,kérem hogy írjátok le a tapasztalataitokat.:)

2009. nov. 30. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát jópár jó randi volt :D lett 2 nagyon jó barátom, akik pasiként nem jöttek be.

A férjem is neten ismertem meg, 5 éve vagyunk együtt és van egy 6 hós kislányunk.

2009. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem érdemes volt:)De én már közel 30 vagyok, elvált, munka örökké, máshol nem volt mód.De hidd el, meg lehet ott találni az igazit!Az már rég nem igaz, hogy csak "beteg" emberek használják az ismerkedésnek ezt a módját.Sok jól szituált, sokat dolgozó, nem kocsmázni akaró férfi és nő megy fel a netre, hiszen máshol nem tud ismerkedni.Szóval egy próbát megér, nem veszíthetsz semmit!
2009. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony vannak rendes emberek:) Mostani páromat én is társkeresőn ismertem meg, több mint fél éve vagyunk együtt és nagyon boldogok vagyunk!
2009. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!