Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van reális esélyünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van reális esélyünk egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és a tegnapi buliban megismerkedtem egy aranyos, helyes sráccal. Elvoltunk egész este, végülis megadtam neki a telefonszámomat. Elmeséltem a barátnőmnek, aki azt mondta, hogy 39 éves a pasi. Majdnem hátast dobtam, mert maximum 30 évesnek gondoltam... Működhet a dolog vagy felejtős? Tudom, hogy majdnem kétszer annyi idős, de mégis bejön.... Reggel találkoztunk, de csak köszöntünk egymásnak, mert mindketten siettünk a munkába...
2014. jan. 2. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azért rákérdeznék, utánajárnék, hogy van/volt-e felesége, gyereke(i). Ha nem, én elfelejteném, mert szerintem ott valami gáz van, ha valaki közel 40 évesen még nem volt képes igazán komoly kapcsolatra.
2014. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt nem tudom, hogy van-e gyerkőc-e, mert párja az tuti nincs (amennyire én tudom)
2014. jan. 2. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsővel nem értek egyet, csak az számít komolynak, ha egyszer már házas ember voltál, vagy van gyereked? Ez hülyeség!


Kérdező, beszélgessetek, és tudd meg róla azokat, amik téged érdekelnek. Engem pl érdekelne, hogy milyen hosszú kapcsolatai voltak, akar-e még családot, stb...


Én például nem jönnék össze egy nővel, aki nem akar gyereket és családot. Számomra kidobott idő lenne, én is fiatal vagyok, de nem pazarolnék el mellette esetlegesen éveket, ha tudom hogy ez a kapcsolat csak egy bizonyos időre szól... Ismerd meg, derítsd ki mennyire azonosak a szándékaitok, és dönts belátásod szerint

2014. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglátjuk mi alakul ki... :)
2014. jan. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!