Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer megtörtént az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer megtörtént az, hogy volt pasim és közbe megcsókóltam valaki mást, de meg is bántam.. Ettől nézhetnek kurvának?

Figyelt kérdés
amugy még szűz vagyok csak megcsókóltam azt a fiut,ja és őa a pasim legjobb barátja.de utána szakitottam is vele,azért mert lelkiismeret furdalásom volt a történtek miat,de később ugyis kitudódott minden...
2008. júl. 14. 23:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A törtétek után öszzesen volt kb 5-6 pasik,ezek között voltk olyanok is akikkel nem jártam csak megcsókóltam de nem ilyen jöttmentekkel áélltam össze.emiatt is neveztek annakk...
2008. júl. 15. 11:51
 12/14 Satanné ***** válasza:
Hát én biztos azt mondanám rád...bocs de ha szeretek vkit, nem smacizok egy másik emberrel...
2008. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
de utánna nagyon megbántam amit csináltam...:((
2008. júl. 15. 12:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Kurvának semmi képpen sem. Esetleg könnyű vérűnek, abba az értelembe, hogy hagytad magad elragadni a pillanattal. És a pasik minden csajt lekurváznak, ezzel érzik magukat férfiasabbnak. De ne vedd fel, szamárbögés nem hallszik a mennyországba. Tégy ugy, hogy nem érdekel és megunják.
2008. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!