Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer megtörtént az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer megtörtént az, hogy volt pasim és közbe megcsókóltam valaki mást, de meg is bántam.. Ettől nézhetnek kurvának?

Figyelt kérdés
amugy még szűz vagyok csak megcsókóltam azt a fiut,ja és őa a pasim legjobb barátja.de utána szakitottam is vele,azért mert lelkiismeret furdalásom volt a történtek miat,de később ugyis kitudódott minden...
2008. júl. 14. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért kicsit durva kifejezés. Súlyosbít az ügyön h legjobb barát... De legalább vmilyen szinten fair voltál a pasiddal...
2008. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kösz a válasz!arra lennék kiváncs hogy ettől nevezhet valaki kurvának???
2008. júl. 14. 23:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja... mondjuk a volt pasid miután ezt megtudta biztos annak nevezett ...

De voltak már sokkal sokkal nagyobb dolgok is ennél szóval szerintem ne törd ezen a fejed.

2008. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen ő annak nevezett akkor és meg is értem mert nagyon mérges volt...arra voltam kiváncsi hogy mások is nevezhetnek-e emiatt annak?
2008. júl. 14. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

emiatt nem hinném hogy annak neveznének...

ha hetente más pasival járnál az már jó ok lenne erre...

2008. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az eset után egy ideig nem jártam senkivel.utána már volt 1 pár pasim de nem olyan sok hogy emiatt neveznének annak...
2008. júl. 14. 23:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor ne is törődj vele...

ha látják hogy nem veszed fel akkor már nem is törődnek vele... ezt persze csak akkor mondom ha most lekurváznak mert kicsit úgy veszem ki a szavaidból

2008. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mostmár nem mert már egy jó ideje történt ez az eset csak még néha eszembe jut hogy akkor mit is gondoltak rólam és 1 kicsit roszul esett az egész mert és megbántam h megcsaltam a pasimat de azért és is tulzáasnak tartom azt hogy ennyi miatt kurvának nézzenek...
2008. júl. 14. 23:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt nem néznek kurvának. Akkor néznének annak, ha hetente más agyában ébrednél.
2008. júl. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kurvának azt hívjuk, mikor valaki zsét fogad el szexuális szolgáltatásról. Mi a retekről beszélünk? Told a pasid orra alá az értelmező kéziszótárt:S:S:S:S
2008. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!