Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott mert kiköptem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott mert kiköptem a spermáját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni, de ez nagyon bánt...
2009. nov. 25. 23:33
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ez a kérdés csak kitaláció provokálás céljából. Nem hiszem, hogy van ennyire hülye ember mint a kérdező, főleg, hogy válaszolni is alig válaszol. Max akkor ha szellemileg visszamaradott.
2009. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
beszéltem vele ma reggel és azt mondta hogy szeret és bocsánatot kért.
2009. nov. 26. 14:33
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Utólag mindig sajnálják.
2009. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
@14:33: Huh, már megijedtem, hogy nem...egyébként ne ijedj meg, a következő(k) után is bocsánatot fog kérni (meg ha lesz olyan gáláns, fizeti majd a fogdokit). Istenem micsoda lovagok rohangálnak manapság a világban!
2009. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
74%

Salleres pasi! Ha neked a szex a 100% nyelési arányról szól, jól mellélőttél, de a veled szexelő csajok meg még jobban, hogy egyáltalán foglalkoznak veled. Téged kasztrálni kéne. Még jó hogy anoním oldalon agyunk, még én is kapnék egy sallert, nem?

Képzeld, én még azt sem szeretném, ha a férjem spermája a számban landolna. Megvan annak a normális helye. Tudod, soha nem jutott eszébe rám erőltetni! Én szeretném, ha nyalna, de nem kérem meg rá, mert tudom, hogy ez neki nem szimpi. Egymás tisztelete többek között abból áll, hogy nem kényszerítünk rá a másikra semmit, ami neki visszataszító. Van erről fogalmad?

2009. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Azért a sperma és a női nedvek között elég nagy a különbség...-.-" Minden pasi egy önző f@sz aki azt gonodlja h csak úgy verheti a nőjét, mert nem nyeli le.-.-" Te meg miért vagy ilyen naív?? Most így azt fogja gondolni, hogy máskor is megteheti, sőt ha nem akarod leszopni akkor már kettőt a bordádba rúghat? Ilyen nőket uramisten.

21/L

2009. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Én ha tehetném, keresnék egy másik lakást, és minden ilyen után átvinném oda valamimet.
2009. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Én a pofájába köptem volna ha velem ilyet csinált volna
2010. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!