Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott mert kiköptem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott mert kiköptem a spermáját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni, de ez nagyon bánt...
2009. nov. 25. 23:33
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
71%
Mi? Gusztustalan egy alak! Pfuj!
2009. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
57%

Tanácsok ilyen esetre:

1.Mikor alszik, legközelebb kakálj a fejére!

2.Anális témák nem tudom mennyire mennek nálatok: a beöntőtubussal nyomj fel egy kis vizet, majd szólj neki és mikor rád néz, lődd az arcába az egészet! Ha szerencséd van, kap egy jó kemény kötőhártya-gyulladást és nem igazán fog utánad rohangálni.

3.Mindenképpen hagyd ott a francba, ha egy ilyen eset után vakon marad minden, akkor már most keresztet lehet vetni mindenre.

2009. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
91%
És te mit tettél? Hagytad hogy felpofozzon és kész, minden szép és jó? Nálam ez azonnali szakítást jelentett volna. Hiába szereted ha ő csak kihasznál. Mert hogy ő nem szeret az biztos.
2009. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
85%
Jól teszi csak üssön, egy béna alak vagy mert hagyod magad ha lány lennék vissza ütöttem volna nem hagytam volna magam de ha te ezt szeretnéd csak így tovább 24/F
2009. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

De nagyon rendes és aranyos egyébként, csak néha olyan mintha elvesztené a fejét. Nem fordul elő gyakran. Nem tudom mi legyen...

Olyan jól indult vele minden

2009. nov. 26. 00:10
 16/48 anonim ***** válasza:
87%
hát csak néha veszíti el...és az a néha nem elég sok? Azért van különbség aközött, hogy valakik néha veszekednek, vagy ilyen megbotránkoztatást visznek végbe nem? Teljesen szégyenbe hozott... 23/F
2009. nov. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
66%
Te hogy ítéled meg a történteket? Megérdemelted? Azt kapod a kapcsolatotoktól, amit érdemelsz, amit egy nő kaphat/kapnia kell?
2009. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Azt halottam hogy fiúk szeretik ha lenyeljük. Biztos rosszul eset neki nem? Lehet, hogy azt hitte meg akarom sérteni vagy valami. Azóta nem beszéltem vele.
2009. nov. 26. 00:21
 19/48 anonim ***** válasza:
92%

Istenem de buta vagy. Azért mert nem nyeli le a Párom, nem fogom felpofozni! Normális kapcsolatban két egyenlő fél van, akik megbeszélnek mindent - többek között ezt is. Te már most magadban keresed a hibát, ami azt jelenti, hogy a saját megítélésed szerint is a barátod fölötted áll és torzult a kapcsolat (és ezt ő is érzi, vagy ő alakította ki, mert az, hogy meg mert ütni, azt jelzi, hogy tudja, hogy függsz tőle, vagy hogy nem hagynád ott).


HAGYD OTT TOVÁBBI SZÓ NÉLKÜL, MERT NEM LESZ JÓ VÉGE!

2009. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
90%
Nem véletlenül írja mindenki, hogy hagyd ott! Hiába kedves-aranyos-bájos máskor, ez akkor sem normális. Nem eshet annyira rosszul neki, hogy te ezt érdemeld... Rólad is szól a kapcsolat, és ha te nem akarod, nem kényszerítheti rád! Ne hagyd magad elnyomni!
2009. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!