Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott mert kiköptem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott mert kiköptem a spermáját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni, de ez nagyon bánt...
2009. nov. 25. 23:33
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
81%
neis beszélj vele többet. tudod a félőrültek mind ilyenek. akik verik a nőket, mind-mind ilyenek. kedvesek, meg aranyosak, amikor éppen más szitu van. de amikor olyanba kerülnek ami nekik nemteccik, akkor vadállatok. sajnos ő is ilyen. és nemfog megváltozni. mindegyik ilyen. hagyd ott.
2009. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
71%

Aha persze, rendes és aranyos, csak épp felpofoz, ha nem úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül. Netán mazochista vagy?

Tudod, valóban sok őasi szereti, ha lenyelik neki. Mint ahogy sokan odavannak a vadabb dolgokért is. Mások meg irtóznak tőle. Ez csak annyit jelent, hogy nem vagyunk egyformák. Van, akinek ez jön be, van, akinek az. Egy dolgot azonban ne felejtsünk el: a másikra sosem szabad rákényszerítenünk az akaratunkat. Pláne nem egy kapcsolatban. És pláne tilos erőszakot alkalmazni, amiért a párunk nem hajlandó a számára gusztustalan dolgainkat végrehajtani.

Ha van egy cseppnyi eszed, úgy kidobod, mint macskát sz.rni.

Ha nincs, akkor szenvedj tovább ennél a kedves aranyos jóembernél, de akkor ezentúl ne sírj, ha csak úgy felpofozgat, mert nem vagy hajlandó rabszolgaian követni a parancsait.

2009. nov. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
69%

szerintem teszteli, hogy meddig mehet el, hogy mekkora a tűrőképességed. hogy mikor törsz meg. aztán lehet, hogy majd az utcára küld. ha nem mész, akkor jön 2 nagy pofon. ha megtetted, akkor megint aranyos szeretni való.


a te döntésed

2009. nov. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
6%
a lof.aszt! egyszeru a valasz nyeld le bammeg ez neked nem egyertelmu? enyemet se koptek meg ki de biztos szarul esne. enis kopkodjek nyalas utan?? milesz a kovetkezo csokolozas utan kopkodsz? dirr egy saller!
2009. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó válaszoló! Te nem vagy normális!!!! Mi a probléma abban, hogy nem nyeli le???? Szerintem semmi... És ha még meg is pofozza az illető, akkor egy gerinctelen, önző állat! Az én párom SOHA nem tenne ilyet!!!!!!!!!!!!!!!!!


20/L

2009. nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
6%
20as csaj, szerintem alap dolog, hogy nyeli, megintcsak az elozo peldaval tudok jonni, neked hogy esne ha a pasid nyalas utan kopkodne? nekem biztos h nagyon rosszulesne ha kikopne, bar mindig azt mondjak h finom. a titok: napi ketliter ananaszle es keves fuszeres kaja;] felpofozni talan tenyleg nem kellett volna, bar lehet h a 100%-os aranyat rontotta le a csaj, jelenleg nekemis 100%os a nyelesi arany en se szeretnek 99et:)
2009. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
76%

"De nagyon rendes és aranyos egyébként, csak néha olyan mintha elvesztené a fejét. Nem fordul elő gyakran. Nem tudom mi legyen...

Olyan jól indult vele minden"


Igen, mind így kezdi. Rendes, aranyos, soha nem néznék ki belőle, aztán ahogy idősödik, úgy hülyül el még jobban, szemtelenedik, egyre többet ver, aztán iszik és a gyerekeket is bántalmazza.

vagy egy reggel úgy akarsz a gyerekeid elé állni, hogy lila folt van az arcodon és ők rákérdeznek, te meg azt mondod, hogy elestél?

pfff! hagyd már ottt, te szerencsétlen, ha jót akarsz magadnak.

2009. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
86%
tedd lapátra
2009. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
82%

Az oltári butaságod sugárzik belőled. Előttem szóló. :D


Az ilyen embert aki meg mer ütni egy olyan nőt akit elméletileg szeret...

Jól agyonveretném aztán elásnám hátul a kertbe.

Hagyd ott, amig jobban el nem durvul a helyzet...

2009. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Bocs nem az előttem szólónak szólt a célzás, hanem a 8:28-asnak...
2009. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!