Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott mert kiköptem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott mert kiköptem a spermáját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni, de ez nagyon bánt...
2009. nov. 25. 23:33
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk romák, de ha ezt elmondanám itthon, a családom ketté törné a gyereket gerincben.

21/L

2009. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Pontosan :D
2009. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
83%
Úgysem fogod otthagyni. Lerí az írásodból. Te hülye.
2009. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd ott, ha mégsem, akkor azt mondom a következő pofont megérdemled (bármiért is kapod majd). Jó nagy állat lehet a barátod...
2009. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
ez az igazi szerelem:)
2009. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Nyalás utáni köpködés és az ondó a szájban szerintem teljesen más... Én pl nem tudnám lenyelni, mert nekem kellemetlen a szaga is és az íze is (lehet azért mert dohányzik!!! :S:S ) Valamiért taszít a dolog, pedig szeretnék rajta változtatni! Mert tudom, hogy a párom is szeretné! :(
2009. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
hát, én simán ráharapnék erőből neki a ha megint szopatna és hagy üssön! :D ennyi áldozatot megér h kasztrálva legyen egy ilyen kis faszopónyomorékkancigányszintűszardarab.
2009. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
ja egyébként kisebbségi? csak úgy kíváncsiságból. :)
2009. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

6 éve vagyok együtt a párommal,és még soha nem emelt rám kezet,de még csak kiabálni sem kiabált velem vagy ehhez hasonló dolgok...szánalmas és gusztustalan dolog,ha egy férfi kezet emel egy nőre,függetlenül attól,hogy miért teszi azt...Kihasználja a saját erejét a te gyengeségeddel szemben..És teszem azt,ha mondjuk neked nem lesz kedved egy alkalommal szexelni vele,akkor megerőszakol,vagy mi?

Az ilyenre kár pazarolni az idődet...

2009. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "nyalás után köpködős pasi"!

Kérdés: Te lenyelnéd a saját spermádat? Feltételezem a válaszod "Nem"...akkor neked is kellene adni egy "sallert"?

Ugyanott vagyunk..

2009. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!