Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen oldalon lehet megtaláln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon lehet megtalálni a nagy Ő-t? Ti (neten belül) hol találtatok rá?

Figyelt kérdés
14/L
2009. nov. 25. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

néztél már ki valaha a monitor mögül????

úúristen komolyan ilyen szinten vannak a 14-15 évesek???

ez már szánalmas..

2009. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Válaszolni kellene nem bunkózni paraszt! Nincs hozzá sok közöd akár 8 évesen is elkezdhettem vna neked akkor se lenne közöd hozzá,ha 94 évesen kezdem el.Gyűlölöm az ilyen idegesítő parasztokat!Minek válaszolsz,ha csak "szánalmazni" akarsz b*zzdmeg!?
2009. nov. 25. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:

te meg minek kérdezel ilyet. megvan ám a szint "paraszt". az első válaszolónak igazat adok.

a "nagy Ő-t" nem a neten kell keresni.

úristen milyen életed lehet...

2009. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

hát.... én poénból regisztráltam love.hu-ra:D

és hát megláttam ezt a srácot....és úgyebár ott lehet ilyen puszit küldeni:D küldtem neki hogy "jól nézel ki:$"

aztán visszaírt.....elkezdtünk levelezgetni:$ találkoztunk....nagyon jól elvoltunk:P

Szeretem,ő is szeret:) és érzem hogy ez most valahogy más mint a többi suttyóval:D:D

sztem megér egy próbálkozást ez az oldal.:D

16/L

2009. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A billentyűzeten megtalálod a nagy Ő-t..

Shift + kis ő

2009. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a NORMÁLIS válaszokat.Állítólag neten is meg lehet találni,de nyugodtan okoskodjatok....
2009. nov. 25. 21:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, neten is meg lehet találni, de NEM 14 évesen, kisanyám.. annyi minden fog még benned változni, az igazit ne most várd!

Egyébként sem keresni és hajszolni kell, akkor fog jönni,mikor nem is számítasz rá,sőt,lehet, elsőre észre sem fogod venni,hogy ő az...

2009. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért teszi fel magának mindenki ezt a kérdést,hogy miért 14 évesen?Mintha sok közötök lenne hozzá.Amúgy sem akartam vna talizni fele,egyből csók meg minden,meg nem akarok az osztályhoz igazodni,ahol már 12 évesen elveszítették...
2009. nov. 25. 22:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziia!


Hát látom sok olyan ember van aki csak kritizálni és csak visszakérdezni tud, nem pedig valami normális választ adni -_-" Sztem a nagy Ő-t nem kell keresni, majd egyszer csak a sors elintézi, h az utadba kerüljön az a személy aki majd ezt a szerepet tölti be! Szerintem igenis interneten is meglehet találni a lelkitársad, csak vigyázni kell a fakeokkal... de a szerelem bárhol, bármikor az utadba eshet :) Am meg fiatal vagy élvezd az életet! xD És ahelyett, h tényleg egész nap a gép elött csücsülsz, inkább járkálj el a barátaiddal meg ilyenek. Na mindegy...


am:

love.hu; chat.hu; donnalight.hu de kitudja akár még itt is xDD


hajráá (Y);)

2009. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22:47 : nagyon köszönöm,végre egy normális válaszoló! Amúgy már belegondoltam,és hülyeség amit csinálok,csak mert az összes bnőmnek van barátja,úgy gondoltam,hogy nekem is kell,ne legyek különc,de rájöttem,hogy még fiatal vagyok! És ahogy a 22:47-es mondta,élvezem az életet,mert még fiatal vagyok!!!!
2009. nov. 26. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!