Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom kideríteni, hogy a párom füvezik-e?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk kezdete óta (3 éve) problémát okoz, hogy hetente legalább három-négy estét a barátjánál tölt. Eddig azon kívül, hogy ezt picit sokalltam, nem volt gondom vele, mert úgy gondoltam, még mindig jobb, mintha a kocsmában ülnének. Viszont tegnap felhívott az édesanyja, aki azt mondta, attól tart, hogy füveznek, mert folyton beesett, karikás szemmel, nyúzottan megy haza a barátjától. Mivel én soha nem éltem ilyen szerekkel, fogalmam sincs, hogy milyen hatása van az emberi szervezetre. Amit én tapasztalok a páromon, az a kapcsolatunk kezdete óta tartó majdnem állandó merevedési zavar, álmosság, memóriagondok, fogyás. Valamint az, hogy sosincs pénze, a fizetését két-három nap alatt elkölti.

A kérdésem az lenne, hogy miből tudom kideríteni, hogy füvezik-e? Rákérdezni nem akarok, mert ha esetleg nem igaz, a lelkébe gázolnék és ezt nem akarom. És abban sem vagyok biztos, hogy bevallaná, ha igaz lenne.



2013. dec. 17. 08:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
jah, jogos...aztán én is belegondoltam, megvan annyi...cigi mondjuk elég pazarlós :)
2013. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
nah, mi lett a story vége?
2014. márc. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
A sztori vége várható volt, rákérdeztem a páromnál, aki azt állítja, hogy egyáltalán nem füves cigiznek, az édesanyja pedig állítja, hogy igen. Természetesen a páromnak hiszek, de idegesítő a helyzet.
2014. márc. 16. 21:56
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mai privát üzenetet ezzel a kérdéssel kapcsolatban, most végig olvastam a kérdésemet, amit több, mint tíz évvel ezelőtt írtam ide ki és rá kellett jönnöm, milyen naiv voltam.


A sztori annyi, hogy még két évig együtt voltunk ezután és bár az is kiderült, hogy végig füvezett és egyéb szerekkel is élt, nem ez volt a legnagyobb gond. Itt nem írtam le, nem is tudom, miért, de a rendszeres kölcsönkéregetése, amit aztán soha nem adott meg, bőven rátett egy lapáttal, hogy kiábránduljak belőle. Aztán jött a nagyobb pofon; az utolsó minimum két évben végig megcsalt a baráti társaságból egy férjezett, két gyerekes nővel, tehát a merevedési zavar lehetett akár emiatt is, valószínűleg már nem hozzám vonzódott, hanem a másik nőhöz, csak jól jött a pénzem és hogy nálam mindig tudott enni, ha éhes volt. (Nagyon ritkán volt munkahelye, legtöbbször csak lébecolt a haverokkal és mint utólag kiderült, a nőnél, ha a férj nem volt otthon.)


Igen, így utólag visszaolvasva már sokkal hamarabb ki kellett volna tennem a szűrét, túlságosan türelmes és megértő voltam vele, pedig végig hülyének nézett; mert megtehette.


Rengeteget tanultam abból a kapcsolatból és szakításunk után nagyon sok mindent megtudtam róla, ami segített a szakítás feldolgozásában. Azt hiszem, mindent elárul, hogy a családja, a barátai mind mellettem álltak, mikor szakítottunk és a mai napig tartjuk a kapcsolatot, nem én keresem őket, ők keresik a társaságom. Nekem ez remek visszaigazolás arra, hogy jó döntés volt a szakítás, még ha túl sokat is vártam vele.


Talán az a kapcsolat is hozzásegített ahhoz, hogy megtanuljam magam értékelni és ne hagyjam, hogy lábtörlőnek használjanak. Két évvel később megtaláltam az igazi társat, aki nem kihasznál, hanem mindenben kölcsönösen támogatjuk egymást és sokkal többre vittük együtt az elmúlt 8 évben, mint az exemmel öt év alatt. Megtapasztaltam, hogy milyen, amikor igazán szeretnek, tiszta szívből, őszintén.


Mindenkinek javaslom, hogy ha kicsit is azt érzi, hogy valami nem stimmel, hallgasson a megérzéseire, mert annak oka van.

febr. 19. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!