Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni, hogy megcsalt-e?

Figyelt kérdés

Egyszer amikor veszekedtünk a párommal,fejemhez vágta hogy "megcsaltalak".Utána egyből letagadta,hogy nem igaz,állítólag csak azért mondta,mert én "nem bízok benne","kételkedek".Szóval védte magát utána,hogy soha nem csalt meg.Amikor mondtam neki hogy kiderítem,azt válaszolta hogy "jó akkor írjál neki",meg "menj fel hozzá".Kérdem én,ha valóban nincs senki,hogy tudnák írni neki??

Gyanakodni kezdtem egy bizonyos csajra,akire azt mondta hogy ha beszélek vele,kinyírja magát.És ő biztos nem lesz ott amikor beszélek vele.Ezt csak ijesztgetésnek mondtam,a csaj úgyse vallaná be.

Higyjek a páromnak,hogy tényleg nem csalt meg csak "viccelt?"

Azt mondja szeret,velem akarja leélni az életét,nem csalt meg és nem is fog.Mit tegyek,mert a bizonytalanság sem jó?Ha kiderülne nem tudnám megbocsátani.De elveszíteni sem szeretném.


2013. nov. 30. 08:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyomozzak,vagy inkább hagyjam annyiban és húnyjak szemet a gyanúm felett?:-S
2013. nov. 30. 08:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Üljetek le nyugodtan és komolyan kérdezd meg. Ha azt mondja nem, akkor nem, bízz benne! (ha szeretnél róla beszélni írhatsz privit!)
2013. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Korotok?Tényleg van benne vlami h azt monta h akk írj meg menj fel hozzá.Ha nincs senkije akk miért mondta volna ezt.Hát máskor jobban hazudjon.
2013. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már leültem vele őszintén,komolyan.Tagadja.De ha tényleg nem ver át,akkor nem értem,mire volt jó hogy ezt mondta.Szeretnék bízni benne,de félek hogy csak azért nem vallja be,hogy ne veszítsen el.
2013. nov. 30. 08:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,gyanús,épp ez a baj.De a lány,akire gyanakszok,biztos tagadná,ismerem.28 vagyok,a párom 37.
2013. nov. 30. 08:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg 100% biztos hogy senkije nincs.De vajon volt-e?!
2013. nov. 30. 08:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, a legjobb módszer, az ha ráküldöd az egyik barátnődet, akit nem ismer, hogy enged e a kísértésnek.

Ha kommunikáltok neten keresztül, úgy még könnyebb. Kamu regisztrációval, ha van közösségi oldalatok, írhatsz neki, randit megbeszélve meg stb, hátha belemegy, akkor lebukik.


Én nem bíznék meg olyan pasiban aki azt mondja "megcsaltalak" , ilyet nem mond az aki szeret!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én kb itt szakítottam volna vele, és nem érdekelne hogy akarja kimagyarázni magát...


Ezen gondolkozz el.

2013. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,a netes módszert meg fogom próbálni.Olyan barátnőm nincs,akit ráküldhetnék,ezért marad a net.Nagyon gondolkodom amúgy a szakításon...nem tudom kiverni a fejemből,hogy mi van,ha igaz,amit mondott...
2013. dec. 1. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kerdezo? Megcsinaltad a netes dolgot?
2014. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!