Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lett volna már barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lett volna már barátnőm, úgyis megcsalt volna, mert kicsi a kukacom és ügyetlen vagyok, igaz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább azért csalna meg mert semmi önbizalmad nincs és nem vagy kibékülve magaddal.
2013. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megcsalt volna. Az is lehet, ha tényleg nem lett volna neki veled jó, akkor ezt őszintén elmondja és tovább állt volna, még mielőtt félrelépett volna.

Amúgy nagyon sokan nincsenek tisztába a méreteiket illetően, hogy mekkora is valójában a kicsi, amivel tényleg nem lehet nőt kielégíteni. És ez a méret a 10 cm, vagy az alatti. Ha 10 cm-nél nagyobb van neked, netán még a 15 cm közelében is van, akkor nem kicsi és simán ki lehet elégíteni vele egy nőt.

Az meg, hogy ügyetlen vagy, az meg ha nincs gyakorlatod, az természetes. Gyakorlat teszi a mestert.:) És ha a másik fél látja azt, hogy próbálsz neki mindent megadni és örömet okozni, akkor ha nem is vagy nagy gyakorlott, de ha kielégíted, akkor már nincs oka tovább állni.

2013. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztosan, ha neked kukacod van!
2013. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen felfogással csodálkozol, hogy nem volt még barátnőd?
2013. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,megértelek. Én egy kismellű 18 éves vagyok,és félek a visszautasítástól. Dettó ugyanez a helyzet :(
2013. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem csalnak meg,ha nem egy nimfománnal vagy együtt,akinek csak AZ számít.
2013. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy.
2013. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Maga a kérdés is hülyeség. Nem azért csal meg, ha kicsi a kuki: attól még lehet jó, ha elfogadja a méretedet. És kielégíthetetd másképp is. Az "ügyesség" meg tanulható. Mindenkinek más a jó, ezt csak hosszabb idő alatt, összacsiszolódva tapasztalhatjátok /tanulhatjátok meg egymástól.

Nem a méreted a legfontosabb, még csak nem is a külsőd (Én pl úgy nézek ki, mint egy 40 éves jóllakott napközis...), hanem az egyéniséged. Légy megértő, figyelj a lányra, és kész. Sok sikert!

2013. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csal meg, csak otthagy, "maradjunk barátok" szöveggel.
2013. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!