Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom kideríteni, hogy a párom füvezik-e?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk kezdete óta (3 éve) problémát okoz, hogy hetente legalább három-négy estét a barátjánál tölt. Eddig azon kívül, hogy ezt picit sokalltam, nem volt gondom vele, mert úgy gondoltam, még mindig jobb, mintha a kocsmában ülnének. Viszont tegnap felhívott az édesanyja, aki azt mondta, attól tart, hogy füveznek, mert folyton beesett, karikás szemmel, nyúzottan megy haza a barátjától. Mivel én soha nem éltem ilyen szerekkel, fogalmam sincs, hogy milyen hatása van az emberi szervezetre. Amit én tapasztalok a páromon, az a kapcsolatunk kezdete óta tartó majdnem állandó merevedési zavar, álmosság, memóriagondok, fogyás. Valamint az, hogy sosincs pénze, a fizetését két-három nap alatt elkölti.

A kérdésem az lenne, hogy miből tudom kideríteni, hogy füvezik-e? Rákérdezni nem akarok, mert ha esetleg nem igaz, a lelkébe gázolnék és ezt nem akarom. És abban sem vagyok biztos, hogy bevallaná, ha igaz lenne.



2013. dec. 17. 08:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
pár hajszálból 6 hónapra visszamenőleg megállítható hogy füvezett-e vagy sem
2013. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Amit felsoroltál az nem a fű hatása miatt van ;)
2013. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Noydra ***** válasza:
14%

Heti 3-4 az már rászokás, az már káros.


Minden jel arra mutat, hogy fűfüggő... Deszar szó :D

2013. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Noydra ***** válasza:
0%
AZ ŐR: Pedig de, lehet attól.
2013. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg, próbáltad már???
2013. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem vitatom h az álmosság meg a memória gondok azok tényleg a hatása miatt van :D de merevedési zavar meg fogyás az nem azért van ;) és a fizetését se tudja rá elbaszni 2 3 nap alatt ha csak nem 20et keress egy hónapban :)
2013. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Találtam egy ilyen oldalt, már csak az a kérdés, hogyan veszem rá a vizsgálatra? A vizeletét nem tudom "ellopni" :-(

[link]

2013. dec. 17. 08:44
 8/34 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező!kutakodás kémkedés mocsok dolog!Ha nem tetszik állj elé és kérdezz rá!Vagy szakíts.
2013. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Kutakodni én sem szoktam, ahogyan a három év alatt még az e-mailjeibe és a telefonjába sem néztem bele soha. De ez egy olyan mértékű dolog az én szememben, amit nagyon nem tudok tolerálni és mint írtam, teljesen biztos, hogy letagadná.
2013. dec. 17. 09:07
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Akkor dobd ki.
2013. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!