Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem őszinte velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem őszinte velem a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már többször lebukott, volt, hogy saját magát buktatta le, amikor hazudott nekem, vagy nem tartotta be az igéretét. Kértem, hogy álljon le még a havi pár alkalmas partidrogozásról is, mert nagyon nem szeretem, hogy csinálja, meg is igérte, hogy nem csinálja tovább, de beszéltem ismerőseivel, akik mondták, hogy még mindig vásárol és kipróbálgat. Legutóbb ismét megkértem, hogy ne, és megint csak ígérget...

A másik, hogy miatta tavasszal összevesztem egy új barátnőmmel, mer a barátom állítása szerint kikezdett vele a csaj. Egészen idáig haragudtam a lányra, viszont pár napja leirtam neki, hogy mi a bajom, és ne irogasson, mert nem vagyok kiváncsi rá. Erre az ő verziója teljesen más mint a barátomé, mert állítólag a barátom volt az, aki elkezdett flörtölgetni vele, és az állítólagos "kikezdett vele" és egész máshogy történt..

Nemtudom, hogy itt most kinek higgyek... És nemtudom, hogy most mit csináljak.. Egy hónapja pedig megkérte a kezem is a barátom..

2 éve vagyunk együtt


2013. dec. 11. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Naiv vagy.

A drogos seg*fej barátodat pedig dobd minél előbb...

2013. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miután megkérte a kezem, az után derült ki konkrétan, hogy nem tette le miattam..
2013. dec. 11. 17:17
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán jó ötlet egy partydrogos emberhez hozzámenni. Az is kehet, hogy leszokik, de az valószínűbb, hogy ez még csak a kezdet... :/
2013. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Költőnő? ***** válasza:

nem tudom, hány éves vagy de

az ilyen srácok;

*arra jók, h megtudd, mi NEM KELL neked

nem éppen férj és apaalapanyagok, feltéve h Te "normális", *egészséges családot akarsz

*nem változnak meg

*ha talál olyat, aki nem "rinyál" (ő gondolja valszeg így), úgy elhúz, mint a vadliba

2013. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem fogod ott hagyni, mert túlságosan elvette az eszed az eljegyzés és azt hiszed, h ettől az eseménytől rózsaszín lesz az életetek, pedig egyre sötétebb! De hajrá! Csak nehogy hozzá menj,gyerekeitek legyenek és jobbik esetben elhagy, rosszabbik esetben a drogok miatt bántalmazni fog titeket, mert a naív kis felesége az eljegyzés után is volt olyan h*lye, h vele maradt, hát akkor egy kis verés már mit oszt vagy szoroz? Nemde?
2013. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

teherbe ejt aztán le fog lécelni. erre most rátenném akár két havi fizetésem.


én szóltam.

2013. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez nem vezet így jóra!
2013. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz, de be kell látnod, hogy egy ilyen emberrel nem lehet komolyan tervezni. Hogy is lehetne amikor még csak nem is őszinte hozzád ennyi idő után.
2013. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!