Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik fel, hogy nem őszinte?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt vagyunk. De még semmi komoly nem történt köztünk. De már feltűnt, hogy egyre többet füllent. Pl. mikor múltkor írta délben, hogy munka után sietni fog, pár nappal később vettem észre, hogy fb-n mikor állítólag "úton volt felém", megosztott valami hülyeséget, de nekem akkor sms-ben azt írta, hogy már a kocsiban ül és jön hozzám, de akkor még fb-n posztolgatott. Aztán elment egy megemlékezésre, és az exe 10 m-re állt tőle, de nem ment oda hozzá. Utána mosolyogva kezdte mesélni, hogy az exe a X bevásárlóközpontban X üzletben dolgozik, és mennyire örül, hogy olyan munkát talált, amilyet szeretett volna. Rákérdeztem honnan tudja, ha nem is beszélnek? Neki az egyik haverja mondta, aki látta. Nem tudom már mit higyjek el neki ezek után.
2013. dec. 11. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

semmit. kérdezz rá ha gyanús valami!! még az elején.. sajnos tapasztalatból mondom.

Nehogy később ébredj rá, hogy voltam már gyanús jelek korábban is. Tisztázz vele mindig mindent!!

2013. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!