Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találhatok egy rendes, őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok egy rendes, őszinte férfit?

Figyelt kérdés
A párom csúnyán becsapott. Összetörte a szívem, végig hazudta a kapcsolatunk, éveken át füvezett a hátam mögött. Megölte bennem az emberek iránti bizalmat, hisz ha a saját párom ezt tette velem akkor mit várhatok másoktól?Háromszor lebukott, kétszer szégyelte magát, és megigérte, hogy abbahagyja, harmadszorra ő akadt ki rám, hogy mért nem fogadom el. Az ilyenek mért nem könnyűvérű nőkkel kezdenek, akik őket leckéztetnék meg, mért a rendes lányoknak törik össze a szívét?:(
2013. dec. 6. 21:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Te miért egy füvessel jöttél össze egy rendes srác helyett, hmm?
2013. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
egyszer biztosan fogsz :)
2013. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1#
2013. dec. 6. 21:44
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem egy füvessel kellett volna összejönni, azt hitted, hogy majd miattad megváltozik?
2013. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyanok, akik átgázolnak a másikon, ha úgy alakul a helyzet :(

Fel a fejjel, biztosan fogsz találni egy srácot ,aki boldoggá fog tenni :)


Ha gondolod írj, beszélgessünk kicsit, hátha jobb hangulatba tudlak hozni :) Vagy ha az segít, hogy meghallgatlak, akkor is írj bátran :)

2013. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Képzeld nem úgy mutatkozott be, hogy mindennap füvezik, mindenkit becsap. Ha előbb tudtam volna hogy nem fog megváltozni, akkor nem pazaroltam volna rá az időm. Így adj esélyt valakinek h megjavuljon...
2013. dec. 6. 21:47
 7/23 anonim ***** válasza:
Évekig nem vetted észre, hogy be van szívva? És azt mondtad kétszer is lebukott, mindegy. Mindegyikőtök rendes srác srác után sír de a tendencia nem azt mutatja, hogy annyira sokra becsülnétek minket.
2013. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#4

Igen, azt hittem h az 5 éves kapcsolatunk megőrzése elég motiváció lesz neki. Minek az ilyennek barátnő? Az ember azt gondolná h a szex miatt, de arra is érdektelen volt, de nem miattam...

2013. dec. 6. 21:50
 9/23 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2013. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Költőnő? ***** válasza:
100%

kérdező én sajnállak, de ugyan már....

simán észre se lehet vkin venni ha szív. Szagok, szemek, sorolhatnám.

Egyébként meg a Te tolerancia szinted, h mit tudsz elviselni, de sztem, amíg nem napi szinten (akár naponta többször is) csinálja, addig nem dől össze a világ...

amúgy meg most már láthattad milyen életstílus ez. Sztem általában 10-ből 9* elég jó eséllyel ki lehet szúrni vkinél, ha megfigyeled a baráti körét (nem bántásképp, de tényleg). Ha a baráti körben minden második ember szív, jó az esély rá, h Ő is. Na, ha neked ez nem fér bele; EZT kerüld el.

2013. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!