Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találhatok egy rendes, őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok egy rendes, őszinte férfit?

Figyelt kérdés
A párom csúnyán becsapott. Összetörte a szívem, végig hazudta a kapcsolatunk, éveken át füvezett a hátam mögött. Megölte bennem az emberek iránti bizalmat, hisz ha a saját párom ezt tette velem akkor mit várhatok másoktól?Háromszor lebukott, kétszer szégyelte magát, és megigérte, hogy abbahagyja, harmadszorra ő akadt ki rám, hogy mért nem fogadom el. Az ilyenek mért nem könnyűvérű nőkkel kezdenek, akik őket leckéztetnék meg, mért a rendes lányoknak törik össze a szívét?:(
2013. dec. 6. 21:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

7#

Képzeld nem éltünk mindig együtt és én sokat dolgozok, napi 12-16 órát, na meg adtam neki szabadságot hogy akkor és ott találkozzon a haverjaival, ahol és amikor akar.

#9

Ő 30, én 22.

2013. dec. 6. 21:55
 12/23 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#10

Észre is vettem, megtaláltam a szétdobált cigipapírt a lakásban. Ő persze tagadta, azt mondta h valamelyik barátja csinált cigit nálunk, és nem az övé. A zsebében is megtaláltam, akkor azt hazudta, h a barátjának csavart, mert neki ő nem tudja megcsinálni magának. Szintetikus füvet is találtam nála... Ja, toleráltam, amíg beszívva bele nem sétált az üvegajtóba. Szerinted még ez is tolerálható? És h bevitték a rendőrök mert drogbirtoklássak gyanúsították?

2013. dec. 6. 22:02
 14/23 anonim ***** válasza:
Hihetetlen milyen emberek vannak... Meg sem érdemelt téged, szerintem örülj annak hogy vége van a dolognak, nagyon sajnálom hogy megbántott, biztos nem ezt érdemled, én is csalódtam már a nőkbe, én is hasonló helyzetben vagyok mint te, nem bízom már meg senkiben már barátaim is alig vannak evégett. De nem adom fel igyekszem megtalálni a hozzám illő párt, és remélem hogy újra helyre tudok jönni érzelmileg.
2013. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Költőnő? ***** válasza:

figyelj. Ennek azért vannak fokozatai... Nekem volt olyan barátom/van olyan ismerősöm aki szív évek óta. SOHA egyik sem sétált át üvegajtón és mióta szigorodtak a törvények, jobban odafigyelnek. Ennyi. Engem nem zavar mondom, míg nem napi több már az alapmennyiség, mert soha egyik sem bántott sem szóval, sem máshogyan. És mást sem.

Nem védeni akarom őket, de ez egy életforma, ami általában a társaságuk jelentős részére jellemző. Ahogy említettem, ezt messziről ki lehet szúrni. Még egyszer leírom: Ha számodra ez minimál szinten sem tolerálható; EZT kerüld el.

2013. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jó, én csak tisztázni akartam, hogy ő tagadta a dolgot. Nem én kerestem ilyen párt. Engem bántott szóval eleget, ezeknek az embereknek súlyos problémáik vannak. Amint fű nélkül maradnak, agresszívak, kötekednek, alkalmatalnok bármilyen társasági életre. Nem értem minek volt velem, ha tudta, hogy nem tolerálom.
2013. dec. 6. 22:34
 17/23 Költőnő? ***** válasza:
az utolsó mondatodig nem értek egyet, az utolsó meg egy jó kérdés.
2013. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mert nem ismered elég jól az ilyen embereket. Amíg be vannak szívva, vagy amíg nem volt hosszabb szünetük az utolsó cigijük óta, addig kedvesek, tenyérbe mászóak, lesik minden kívánságod... Vedd el tőlük egy hétre a cuccott és akkor nézd meg milyen embrek. 5 és fél éve vagzok egy ilyennel, kiismertem már eléggé.
2013. dec. 6. 22:43
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha agresszív volt, akkor ott már nem csak füvezés ment...
2013. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Volt szintetikus fű is, amiben ki tudja mi van...Akkor akadtam ki legjobban rá és akkor undorodtam meg tőle. Egy csomó dolgot olvastam már hogy mik történnek az emberekkel az ilyen "füstölöktől", még mondtam is neki, erre ő meg kipróbálja!
2013. dec. 6. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!