Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem őszinte velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem őszinte velem a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már többször lebukott, volt, hogy saját magát buktatta le, amikor hazudott nekem, vagy nem tartotta be az igéretét. Kértem, hogy álljon le még a havi pár alkalmas partidrogozásról is, mert nagyon nem szeretem, hogy csinálja, meg is igérte, hogy nem csinálja tovább, de beszéltem ismerőseivel, akik mondták, hogy még mindig vásárol és kipróbálgat. Legutóbb ismét megkértem, hogy ne, és megint csak ígérget...

A másik, hogy miatta tavasszal összevesztem egy új barátnőmmel, mer a barátom állítása szerint kikezdett vele a csaj. Egészen idáig haragudtam a lányra, viszont pár napja leirtam neki, hogy mi a bajom, és ne irogasson, mert nem vagyok kiváncsi rá. Erre az ő verziója teljesen más mint a barátomé, mert állítólag a barátom volt az, aki elkezdett flörtölgetni vele, és az állítólagos "kikezdett vele" és egész máshogy történt..

Nemtudom, hogy itt most kinek higgyek... És nemtudom, hogy most mit csináljak.. Egy hónapja pedig megkérte a kezem is a barátom..

2 éve vagyunk együtt


2013. dec. 11. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez parás. Én otthagynám a fenébe. Nekem is volt ilyen kamukaze barátom. Ment a süllyesztőbe.
2013. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, ilyen "férfira" van szükséged?? Nem az a férfiasság és a nagy szerelem, h megkéri a kezedet, mert ezek szerint ő csak úgymond bebiztosított magának téged, h ha valamit elkövet akkor ne dobhasd őt ki azonnal, mert az ujjadon a gyűrű... Szerinted megfogja teremteni neked a biztonságos jövőt? Szüleid mit szólnak ehhez?!
2013. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de nekem már a vőlegényem.. bár a tényen nem változtat..
2013. dec. 11. 17:05
 4/18 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tudnak róla, mert ha megtudnák, többet nem is engednék, hogy nálunk legyen.. Én pedig próbáltam még hinni neki..
2013. dec. 11. 17:07
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
amilyen hülye vagy még képes vagy hozzá is menni. csak gratulálni tudok. pár év múlva viszontlátunk a társkeresők táborában egyedülálló anyukaként egy kisgyerekkel a nyakadban. életed tönkretéve, viszlát.
2013. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Még nem a férjed tehát szó nélkül kidobhatod!
2013. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ideje azt a gyűrűt vissza adni....

De vihar sebesen

2013. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Látod, ez itt a baj!!! Ez a hatalmas kijelentés,h "Már a vőlegényem"! Akkor bármit megtehet, ha már a vőlegényed?? Még csak jegyesek vagytok, de már olyat tesz zsinórban, ami neked fájdalmat okoz mit sem törődve az érzéseiddel, csak azzal, h neki jó legyen és pont,akkor mi lesz ha házasok lesztek? Gyerekeitek lesznek ő meg drogozni fog?? A gyerekeidnek ilyen apát szánsz?! Ez komoly? Ha téged ennyire tud befolyásolni egy gyűrű, ami a srácnak semmit sem jelent ezek szerint, akkor nincs miről beszélni, akkor szenvedj csak!
2013. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Észrevette, hogy te mindent eltűrsz neki, így nem is változtat azon, amire te kérted. Itt a hiba, és meg is meg is kérte a kezed, amire te persze "vakon" igent is mondtál.
2013. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
-meg is
2013. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!