Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud a barátom őszinte lenni hozzám?

Figyelt kérdés

pl volt, hogy megláttam az előzményeiben, hogy társkerin van

mellettem.

veszekedtünk és a végsőkig tagadta (a mai napig)hogy csajozna, csak úgy nézegette az adatlapokat elmondása szerint.

ja. ki kellett volna várnom, amikor már levelezni kezd....


én meg szerettem volna megbeszélni vele, hogy erre miért volt szüksége, mi az ami belőlem hiányzik, de ő csak tagadt tagadt - aztán kiregizett, téma lezárva, semmi megbeszélve.


aztán szülinapjára az excsaj küldött neki köszöntést, kérdeztem, na mi az az sms, hallottam, erre: "egy munkatársam volt, köszönteni" aztán megnéztem a telot....nos, lebukott.habár az excsajjal semmi kapcsolata nincs, az messze is van, meg nem pálya neki a barátom, stb, csak nem értem, azzal hogy nem őszinte hozzám ez bizalmatlanságot kelt

ezt elmondtam neki, de újra és újra azon kapom, hogy kamuzik

de még akkor is, amikor azt mondja, szeretném ha összeköltöznénk, mert szeretlek

ezt azért vette a fejébe, mert kegyetlenül féltékeny és maga mellett akar tudni, onnan tudom, hogy a két dolog totál párhuzamban zajlik

még az összeköltözést is kamura alapozza!!!!!

kérdem én, nem fárasztó mindig kamuzni?

nem könnyebb az egyenes út?


miért kapom én ezt tőle???


2011. jan. 22. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak játszadozik veled. kitudja miket csinál a hátad mögött. légy résen, én azt mondom.


18/F

2011. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

:/Hát jó kérdés.Ahoz hogy nézelődjön társkeresőn még nem kell regizni.Néha én is nézelődök,de a barátom tudja,ugyanúgy nőket is nézek,csak kíváncsiság..unalom:D

Az meg,hogy titkolja ,hogy tartja a kapcsolatot az exével stb.Én már szakítottam volna,de nálam hamar betelik a pohár.Nem lehet,hogy túl féltékeny vagy általánosságba,ezért nem mondta el?

2011. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kamuzik, mert fél egy újabb veszekedéstől, de aztán rosszul jön ki és így még több bajt csinál, de tényleg résen kell lenned, mert neki sem teljesen lehet tiszta a lelkiismerete, ha nem mond igazad, és hazudozik...


Egyébként nekem annyi a véleményem, hogy velem is ez volt. A volt párom folyamatosan kamuzott, meg hazudozott, aztán én is elkezdtem nézegetni a böngészési előzményeket, telefon, sőt még a suliba is beültem az egyik órájára, úgy hogy, ő nem tudta, mert meg akartam nézni, hogy, hogy viselkedik azzal a csajjal, aki szerintem tetszett neki-hozzáteszem nem volt alaptalan, de nem csalt meg-


Ezt csak azért hozom fel, hogy az a kapcsolat, amelyben a bizalom elveszett, arra nem lehet alapozni. Én teljesen megőrültem, elveszettem önmagamat, paranoiás lettem... és mondhatni, már mindenre ugrottam. Szerintem azt kéne eldöntened, hogy bizalmat tudsz neki-e még szavazni...

2011. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

hát igen próbáljak benne bizni


aki notorikus hazudozó, az a tetteiben lehet korrekt?

nem lenne a bizalom felelőtlenség a részemről?

2011. jan. 23. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt mondom, hogy neked kell eldönteni, hogy tudsz e benne bízni...


Én adtam neki egy esélyt... nem ment, teljesen paranoiás lettem, magamban kerestem a hibát, elveszítettem az önbizalmamat, saját magamat már nem tudtam ki vagyok, de... megpróbáltam, és ennek örülök, mert így rá tudtam jönni, hogy nem fog működni, és nem is ő az igazi, pedig sokáig azt hittem, most visszagondolva már tudom, h nem.


Neked kell eldönteni, hogy szereted-e annyira, hogy megadod neki a lehetőséged, nem hinném, hogy felelőtlenség lenne, lehet ezek után tök jól meglesztek. DE mondd el neki, hogy nem jó ez így, és hogy változás kell, és neki is kell változni. Mondd el neki, hogy nem leszel "nyomozós" stb. ha látod, hogy ő is akar változtatni, akkor a tetteivel érzékeltetni tudja, hogy szeret, így visszaszerezheti a bizalmadat. Ha nem változik semmi -én esetemben is ez volt-akkor, még bizalmatlanabb leszel, de tapasztalatnak akkor is jó. Például a mostani páromnál el sem tudnám képzelni, hogy belenézzek a telefonjába, mert tudom, hogy én vagyok neki az egyetlen.


Gondolkodj rajta, de ne hozz elhamarkodott döntést, és magadra gondolj elsősorban, hogy Neked mi az igazán jó!

2011. jan. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a leírásod alapján arra tippelnék, h azért kamuzik, mert el akar kerülni felesleges hisztiket, mert úgy érzi, túl féltékeny vagy. De lehet, h ezt már ezekkel generálta, ezt nem tudom, de mindenképpen erőltesd a megbeszélést!

19/N

2011. jan. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
szia,sajnos ismerős a helyzet és még én sem találtam meg rá a választ,de erre szerintem nincs is vagy csak ők tudják!!:Sén is folyton csak a rossz magyarázatokat kapom,a rizsát,de vagyok mindig olyan hülye hogy iszom a szavait,és megbocsájtok neki minden hülyeségét,de tudat alatt tudom hogy nem szabadna,de a hülye kis naív szívemnek nem tudok parancsolni!!nálunk volt olyan is hogy egy közösségi oldalon a kapcsolatunk elején ráírtam 1 közösségi oldalon más néven,h megismerkednék vele stb,és visszaírt még a számát is megadta,lebuktattam csak hebegett habogott-szerintem köpni nyelni nem tudott,ott mondtam h akkor stop és elég volt!!!,de mégis adtam neki 1 új esélyt!majd ez a legjobb:)találkoztunk egyik nap én voltam kint a telóján háttérképként,majd másnap 1 szőke hajú lány,kérdeztem tőle hogy ki ez?elkezdi az unokahúga,nem is törődtem vele,de felmentem arra az oldalra újra és ott volt ismerősei között irtam a csajnak és mondta hogy nem az unokahúga...húú,de mérges lettem...de ezt is megmagyarázta!!!amúgy senkinek sem tetszik h vele vagyok,meg hogy még foglalkozok vele,mikor ehhez hasonló dolgokat művel,de valahogy nem tudom kitörölni az életemből és elfelejteni őt,akármennyi fájdalmat is okoz!!!amúgy akik így kamuznak nem fárasztó nekik,ők már ezt megszokták,őszinték már sosem lesznek SAJNOS!!!(NEM ÉRDEMELNEK MEG MINKET?HIDD EL!!!)
2011. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az n párom nem kamuzik, mert nem hozom fel neki a tlmát, és mert inkább nem szól semmit, minthogy hazudjon

lehet csak félreértek dolgokat, meg kevés az önbizalmam

közbe meg hűséges és tényleg szeret

a pasiknak nem csak az fáj ám ha megcsalják őket, az is tud fájni ha nem bízik bennünk valaki, ha ok nélkül vádolnak és az fáj

néha tényleg azért kamuznak, mert túl érzékenyek vagyunk, és tudják h bemeséljük magunknak a rosszat, nem szeretnének vitázni

de lehet azért nem mondanak el dolgokat, mert tényleg számukra jelentéktelen

ha nem szeretnének minket, akkor nem bírnának velünk lenni úgy h közbe mást szeretnek, főleg ha nem csajoznak mellettünk, max ábrándoznak

hiszem hak iszeertne belőlem, az nem másik nő miatt lenne, a harmadik fél csak ottj öhet, ahol már eleve gondok vannak a kapcsolatban

rossz ám neki hak iteszi szívét lelkét, és mégsem bízunk bennük, mert ez olyan, mintha nem értékelnénk az ajándékait, a kedvességeit, és nekünk lenne ő kevés, közben meg nem ő a kevés nekünk, hanem mi nem vagyunk elegek magunknak, mert azt hisszük hogy nem szeret, mert nem vagyunk elég jó nők

2011. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csináld te is ugyanazt

ha ő lekakilja akkor te is tedd azt

nézzétek egymást hülyének, majd csak feleszmél és felcsigázza az önérzetét

ha meg dobni akar meiatt, akkor had menjen, vesszen a férgese

ő is csak azt csinálta és te tűrted,mondhatnád

2011. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mivel a kapcs elején is ilyen volt, nem tudok arra alapozni hogy mert félhetett a féltékenységemtől, mivel akkor bíztam benne és mégis folyamatosan derültek ki ezek a stiklijei, ezek alapozták meg, hogy most nem bízom.


szerintem a másikat megvezetni annyit jelent: nem szerelmes, csak szeret.

mert én is tudtam ilyen számító lenni, de csak olyan srácokkal akiknél ha lebukom sem érdekelt, mert úgyis kimagyarázom alapon

és így magamból kiindulva én nem hiszem hogy ilyen ember engem őszintén szeretne, mert az magával vonná az őszinteséget, mégha fáj is néha.

mert aki szerelmes az csak "jót"tesz, nem kell kamuznia, pláne, ha neki nem jelent semmit.

pl ha nekem küldene az exem sms-t aki nekem semmit nem jelent, simán el tudnám mondani, ha rákérdez, ki írt, mert semmit nem jelent.

nos ez az én sejtésem, hogy azért kamuzik nekem, mert nem tisztel, lesz*ja mit érzek, gondolok, egyszóval nem szeret igazán, esetleg csak azt hiszi hogy ez a szerelem. de nem.

2011. jan. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!