Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, feleségek, nők, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, feleségek, nők, Ti felnéztek a párotokra?

Figyelt kérdés

Olyan férfit szerettek vagy szeretnétek, aki megvéd lelkileg, testileg, mindenhogy? Aki soha nem fél semmitől?

Vagy inkább olyat, akivel úgymond egyenrangúak vagytok, és egyedül is megtudod oldani az érzelmi problémáid?


2013. dec. 9. 11:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én olyant akarok akire fel tudok nézni.

de nem találtam.

ez van.

2013. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Olyat szeretnék akire lehet számítani ha valami gondom van, és testileg megvédene ha olyan helyzetbe kerülnék. Eddig még ilyesmire nem volt szükség, de nem vagyok benne biztos hogy bármelyik is megtette volna. Lelkileg nem kell megvédeni, de azért jó lenne olyan ember akihez bármikor bármilyen helyzetben fordulhatok, aki melett biztonságban érzem magam. Hát ilyen még sose volt, és akivel most alakulnak a dolgok az se ilyen...
2013. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálam is-is. Az nem elvárás, hogy ne féljen semmitől. Sőt birom azt is ha valamiben én vagyok a jobb vagy bevállalósabb :) Másban meg ő legyen. Az exemre felnéztem mert okos volt, megállta a helyét akármi történt, sok mindenhez értett és kiállt értem is amiben szükségem volt segitségre. Lehetett rá számitani, képes volt elintézni bármit könnyedén, ami nekem nehéz lett volna vagy egyáltalán nem ment volna. Pl elviszi a kocsimat szervizbe mert engem tuti lehúznának egy fluxuskondenzátorcserével is amennyire értek hozzá....:D

Szeretem ha képben van a világ dolgaival kapcsolatban, nem néz bután ha jogi ügyekről van szó, vagy egy temetést kell intézni vagy müszaki cikket vásárolni. Szóval egy univerzális ember kell akire támaszkodhatok aki társként erős bástyaként áll mellettem az élet viharos tengerén. Sajnos ilyet még eddig nem találtam. Én erős és karakán nő vagyok, érzelmekben sosem voltam rászorulva senkire viszont az életem menedzseléséhez jól jött a segitség, noszogatás ilyesmi.

2013. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es,

én is így vagyok.

valami nem jó

2013. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én felnézek a páromra és ha nagyon kell megvéd. Viszont amióta vele vagyok, abszolút megtanultam, hogy az ember valójában a maga ura és ha problémám adódik, akkor elsősorban nekem kell megoldanom és nem mástól várni a segítséget. Ha nagyon égető a helyzet, vagy bántana valaki, egyértelmű, hogy ott van és megteszi a megfelelő lépéseket. Ezért csak akkor szólok neki vagy kérek segítséget, ha én már reménytelennek látom a probléma megoldását. Szóval egyenrangúak vagyunk, de ha szükséges ott van és megvéd :)
2013. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!