Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, feleségek, nők, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, feleségek, nők, Ti felnéztek a párotokra?

Figyelt kérdés

Olyan férfit szerettek vagy szeretnétek, aki megvéd lelkileg, testileg, mindenhogy? Aki soha nem fél semmitől?

Vagy inkább olyat, akivel úgymond egyenrangúak vagytok, és egyedül is megtudod oldani az érzelmi problémáid?


2013. dec. 9. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok dolog van, amiben felnézek rá és igen, ő emellett gondoskodó típus, aki megvéd, vigyáz rám. De én is valami hasonló vagyok, úgyhogy ebben hasonlítunk.

Az érzelmi problémákat meg javarészt az embernek mindig magában kell megoldania, lerendeznie, végső soron ezt senki nem teheti meg helyette, de jó, ha azért van egy szerető társ, aki ilyenkor támogat.

2013. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Második. Nekem nem kiskirály kell, meg hős meg lovag, nekem egy ember kell, aki velem egyenrangú, aki egyenrangúként tekint, akivel egymás támaszai vagyunk, és akivel egymáson segítünk. A kölcsönös tisztelet természetesen alap, és felnézni is fel lehet a másikra, de ha már ajnározod, az baj.
2013. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Életem első barátnője azt nehezményezte, hogy nem avatkozok bele a dolgaiba, nem tudok semmihez sem hozzávakkantani, egyenrangúként kezeltük egymást. Életem második barátnője azt nehezményezte, hogy folyton beleütöm az orrom az ő dolgába, amihez semmi közöm, ő például nem nézett fel rám. Életem harmadik barátnője olyan volt, mint az első. Életem negyedik barátnője olyan volt, mint a második. 29 évesen itt vagyok nő nélkül, és nem tudom, hogy mi kell a nőnek.
2013. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem a páromban, hogy vagány, nem riad vissza semmilyen helyzettől és igen, megvéd, ha úgy adódik. De nem szeretek teljesen rá támaszkodni, mivel felnőtt ember vagyok és inkább magamért állok ki, mint hogy másnak kelljen megvédenie. Természetesen ha pl. valaki belénk köt az utcán, akkor jó, hogy nem f*sik be és hősiesen küzd értem :-)
2013. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3-asnak üzenném, hogy nincs két egyforma ember, akárkivel is fogsz összejönni, mindenkinek lesz veled valami baja, olyan nincs, hogy minden klappol.
2013. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Olyan férfi nincs, aki soha nem fél semmitől és ezt nem is várom tőle Amit elvárnék, hogy fizikailag és érzelmileg is megvédjen, HA szükség van rá, tehát álljon ki mellettem. Akkor is, ha fél. Mindez azonban nem zárja ki az egyenrangúságot, tehát érzelmileg pl. verbálisan én is ugyanúgy ki tudok állni mellette, és meg tudom védeni, ha kell.

Tehát a lényeg: az ember számíthasson rá. Nem kell macsónak lennie ehhez. Ami azt illeti, hogy "felnézni" rá, ha jól értelmezem a kérdésed, akkor én inkább egyenrangú félként való kezelés híve vagyok, mindemellett nyilván olyan ember, akit tisztelek, értékelek és megbecsülök.

2013. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#3 mert nem azt kell megtalálni, mi kell a nőknek, hanem azt, hogy annak mi kell, amelyikkel együtt vagy. mindenkinek más kell, nyilvánvalóan, egy kalap alá venni az összes nőt elég sértő és kicsi tudatlanságra is utal.
2013. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:

a kettő nem zárja ki egymást.

csak olyan ffival tudok együtt lenni akire (bármilyen okból kifolyólag) felnézek

2013. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7:


Lehet általánosításnak látszott, de az, hogy mindenki a saját képzelt mintájára akar "formálni" és egy-egy tulajdonságomra, adottságomra úgy tekintenek, hogy egyikük ezt "kevesli" tőlem a másikuk meg "sokallja", holott mindegyikük ugyanolyan "mennyiségben" kapta meg tőlem például a törődést, egyikükkel sem foglalkoztam kevesebbet vagy többet, nos ilyenkor illik elgondolkodnom, hogy akkor valójában kinek mi a jó.

2013. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyenrangúnak érzem magam a kapcsolatomban, másként nem is működne. Emellett pedig tisztelem a vőlegényemet, és nagyon büszke vagyok rá. Hihetetlenül jó ember, megnyugtató és kellemes a társasága, intelligens, jó humorú, és olyan férfi, amilyenre mindig is vágytam.
2013. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!