Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségek ti miért nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek ti miért nem szeretik a férejetekkel a szexet és miért keféltek félre? Miért kefél félre egyre több feleség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert a tiéd félre szokott, nem kell azt gondolni, hogy minden feleség ezt teszi.
2013. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért kefél félre egyre több férj? Férfiak, ti miért nem szeretitek a feleségetekkel a szexet?

Ez egy annyira felesleges kérdés. A feleséged gondolom félrekettyintett... kérdezd meg tőle, hogy miért!

2013. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Ugye tudod, hogy ezt a kérdést fordítva is ugyanúgy fel lehet tenni?

Nagyon sok férj egy idő után lesz*rja, hogy a feleségének mi jó és hogyan, egyedül a saját kielégülés hajtja. Emellett több év együttlét után egyre kevésbé kezeli nőként, és fordítva is így van, egyre kevésbé kezeli férfiként a férfit a nő. Megszokták egymást, és fárasztó tenni valamit a kapcsolatért. Egyszerűbb félremenni. Röviden, tömören ennyi.

2013. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kefél félre több feleség, annyi, h most már nem csinálják olyan titokban.

Egyébként akikkel volt dolgom azért, mert a nők is szeretik a szexet és unták 10+ év után már a férjet.

2013. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. A kérdést meg lehet fordítani, hogy a házas férfiak miért kefélnek félre, miért nem próbálnak egy kis terhet levenni a feleségük válláról, hogy ne legyen mosott kaki és legyen kedve a szexhez, továbbá miért nem bókolnak neki egy kicsit, dicsérik a nőiességét, hogy ne menjen félre és ne egy szeretőtől kapja meg ezt?
2013. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi hűséges férj van, akkor miért virágzik a prostitúció és az erotikus masszázs?
2013. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ragtapasz1 válasza:
49%
4-es! És az, hogy unják már a férjüket az okot ad arra, hogy a 10+ éves házasságukat kockára téve, megbántsák és megalázzák a őt? Ez a cselekedet akkor most őket minősíti vagy a férjüket?
2013. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ragtapasz1 válasza:
*megalázzák őt, bocs.
2013. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7: " És az, hogy unják már a férjüket az okot ad arra, hogy a 10+ éves házasságukat kockára téve, megbántsák és megalázzák a őt?"


Ugyanezt kérdezhetjük a férjekkel kapcsolatban.


" Ez a cselekedet akkor most őket minősíti vagy a férjüket?"


Mikor melyiket. Van amikor a megcsalót, van amikor azt, aki a másikat cselédnek nézte, kihasználta, az önbizalmát a földbe döngölte.

2013. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőt minősíti, mert a legtöbb esetben három személyen múlik: a feleségen, a férjen, és bármelyik szeretőjén. Mert ahhoz is pofa kell, hogy kikezdjünk vlaakivel, akinek tudjuk, hogy házastársa van. Ha a párom megcsalna, én először is nyilván mérges lennék, aztán magamba néznék, hogy én hol rontottam el, majd megbeszélnénk.
2013. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!