Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hülye helyzetbe kerülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye helyzetbe kerültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki próbálkozik nálam és fontos vagyok neki, nagyon kedves, tisztelem is őt és barátként mindenképp szeretném ha megmaradna, de... engem egy másik srác érdekel. Úgy hallottam, hogy én is érdeklem őt. A sors pikantériája, hogy ez a srác a legjobb barátja Zolinak(aki rámhajtott). Annyira idióta helyzet. :( Mit tegyek? Zolit se akarom azzal megbántani, hogy: bocsi, de a barátod érdekel! :( De nem is akarok játszani az ő érzéseivel sem! Már mondtam is neki, hogy barátok legyünk, de ő többet akar és próbálja is ezt elérni. Így meg kicsit igazságtalan, hogy kölcsönös a szimpátia köztem és a barátja közt, de úgysem lehet semmi Zoli miatt. Nem akarom, hogy bármi ellentét legyen köztük, hisz mégiscsak jó barátok, amit meg kell becsülni. Azt se akarom, hogy engem utáljanak. De az érzéseinknek nem parancsolhatunk. Mit tegyek szerintetek? Aki csak kiosztani akar, az kérem ne írjon. Elég nehéz ígyis. :S
2009. nov. 23. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem érted a dolog lényegét!

A Zolival ne azt közöld, hogy a barátja kell neked, hanem azt közöld, hogy ő neked nem kell, sem most, sem később. Ha ő ezt felfogta végre, akkor a haver már kezdeményezhet majd, ha akar (vagy te nála), de csak azután, hogy a Zoli felfogta: köztetek SOHA nem lesz semmi.

2009. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ne legyetek ilyen lekezelőek! És ezt a sértegetést is fejezzétek be! Ha kell megmutatom a személyi igazolványomat bárkinek, csak álljon elém nyugodtan!!!!!!!!! Attól, hogy valaki 20 elmúlt még lehet tapasztalatlan, ez az oldal meg azért lenne, hogy tanácsot kérhessünk. Mindegy.

Értem a lényeget, de Zoli kevésbé. Akárhogy is, csak a barátja, és tudja, hogy Zolit érdekelni fogom azután is, és fájna neki, ha együtt látna minket, ezért lehet hogy azután se kezdeményezne, ha netán felfogná Zoli. :(

2009. nov. 23. 14:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor 1-2 hét elteltével te kezdeményezel a havernál és megbeszélitek a dolgot, ketten, hogy mia véleménye erről a dologról. Zoli ha értelmes és tényleg barát, akkor felfogja, ha meg nem, akkor kell a kutyának ilyen barát.
2009. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!