Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hülye helyzetbe kerülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye helyzetbe kerültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki próbálkozik nálam és fontos vagyok neki, nagyon kedves, tisztelem is őt és barátként mindenképp szeretném ha megmaradna, de... engem egy másik srác érdekel. Úgy hallottam, hogy én is érdeklem őt. A sors pikantériája, hogy ez a srác a legjobb barátja Zolinak(aki rámhajtott). Annyira idióta helyzet. :( Mit tegyek? Zolit se akarom azzal megbántani, hogy: bocsi, de a barátod érdekel! :( De nem is akarok játszani az ő érzéseivel sem! Már mondtam is neki, hogy barátok legyünk, de ő többet akar és próbálja is ezt elérni. Így meg kicsit igazságtalan, hogy kölcsönös a szimpátia köztem és a barátja közt, de úgysem lehet semmi Zoli miatt. Nem akarom, hogy bármi ellentét legyen köztük, hisz mégiscsak jó barátok, amit meg kell becsülni. Azt se akarom, hogy engem utáljanak. De az érzéseinknek nem parancsolhatunk. Mit tegyek szerintetek? Aki csak kiosztani akar, az kérem ne írjon. Elég nehéz ígyis. :S
2009. nov. 23. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg őszintén hogy mi a szitu? Hogy neked a barátja kell, de szeretnéd ha ti barátok lennétek? Lelehetne zárni az egészet, mert így ha nem mondod neki, teperni fog rád továbbra is. Lehet azt hiszi hogy kéreted magad, ahogy a csajok általában. Őszintén egy beszéljetek erről!
2009. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
EGY nélkül
2009. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha Zoli elég intelligens,akkor meg fogja érteni,hogy Neked a haverja tetszik.Biztosan rosszul esik majd neki,de ha felnőtt ember,akkor túllép rajta,és hagyja,hogy boldog legyél.Nyugodtan próbáld meg a haverjával,ha vele érzed jól magad.Legyetek boldogok!Zoli pedig,ha elég érett és okos,akkor a haverod marad.Mondd el neki,hogy barátként fontos Neked,és nem szeretnéd a barátságát elveszíteni,de a haverjával tudsz csak boldog lenni.Sok szerencsét!
2009. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Le kell ülnöd és megbeszélni ezt a Zolival. Ha nem vagy egyértelmű, ő reménykedni fog (hiába) és oda a barátság is, meg minden is. Ezt neki kell megértenie, ha nem megy, akkor sajnos oda a barátsága, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Majd soha nem lehet senkid, hogy ő megmaradjon barátnak??? Ő nem annak akar téged.


Egyébként ezért nem működnek a fiú-lány barátságok. Az egyik mindig többet akar előbb-utóbb.


Sajnos ez van, jobb ha mielőbb beszélsz vele, mert addig ő feleslegesen sóvárog. Teljesen egyértelműnek kell lenned, mindkettőtök érdeke.

Aztán meglátjuk, mit hoz a jövő a haverjával kapcsolatban...

2009. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Át kell pakolni a szerelem kategóriába...
2009. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
14 éves vagy?
2009. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, 16 lesz, inkább, van egy gyanúm.
2009. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van, tudom. De attól tartok, a haverja is azért nem merne kezdeményezni, mert nem szeretné elveszíteni az egyik legjobb barátját. Mivel Zoli mindig mondja neki, hogy én mennyire érdeklem stb. Tehát úgy értem, lehet hogy tabunak tart ezért. Értitek? Zoli meg aranyos meg minden, de tényleg csak barátként tudok rá tekinteni, feleslegesen nem akarom becsapni, nem is adok neki félreérthető célzásokat. Mondtam már neki ezt a dolgot, hogy barátok maradjunk, de ő elhatározta, hogy meg akarja hódítani a szívemet. Mintha ez ilyen egyszerűen menne... :S Egyébként elég indulatos, tehát ez az intelligens ember megérti a helyzetet dolog félek, hogy nem működne. Mármint ha konkrétan elmondanám, hogy a barátja érdekel. Nem tudom, mi legyen. Vagy a barátjától kellene várnom, hogy lépjen? Nem vagyok tapasztalt ilyesmiben és nem akarok fájdalmat okozni senkinek sem.
2009. nov. 23. 14:20
 9/13 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2009. nov. 23. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:

21 évesen olyan a felfogásod mint egy 14 évesnek, ahogy írták. Bár csak kamu hogy annyi vagy.

Asziszed az írásodból nem lehet rájönni?????? Pfffffffffff...

2009. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!