Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég kellemetlen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kellemetlen helyzetbe kerültem. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Naszóval én nemsoká 18 leszek van egy lányismerősöm ő tél elején lesz 14 és a másik lányismerősöm ezekben a napokban lesz 17... az a helyzet hogy választanom kéne, nem tudnak egymásról a 13 éves az 16-nak néz ki a 17 éves pedig a korának megfelelően... a 13 évessel nagyon jó hülyülni de igazából komolyan 2x sikerült beszélnem vele... viszont a 17 évessel bármikor el tudok beszélgetni viszont vele nem lehet úgy elvadulni... a szexet most nem veszem figyelembe mert a 13 évessel 14 éves koráig még akkor sem ha ő akarja és én csaprészeg vagyok a 17 évessel meg akkor ha ő akarja... ja és a legfontosabb a 17 évessel levelezésben vagyok hogy találkozni akarok vele a 13 évessel pedig konkrétan minden nap beszélek és hetente találkozok vele... + a 13 éves szerelmes belém... és nekem olyan megoldásra lenne szükségem amivel nem vagy csak minimálisan bántom meg valamelyikőjüket (nem tudok úgy bunkó lenni hogy ne érezzem magam rosszul utána...)
2009. júl. 1. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát mi nem választhatunk helyetted!

Amelyik csajt jobban szereted, és ő is viszonozza ezt, azzal kell próbálkozni. És azt, hogy kit szeretsz, azt csak te érzed!

2009. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj...

ez kellemetlen...

bátyám ugyanígy volt, csak az ő "ismerősei" 14 és 17 évesek voltak (kb. egy éve)

na az én véleményem:

nézzük az első verziót: te 18, a lány 17:

egy tizenhét éves lány már szinte felnőtt. de egy 18 éves fiú még szinte gyerek... (3 bátyám van, tudom :))

namost, ennek az eredménye, h nem nagyon tudsz vele hülyülni... szellemileg nem vagytok ugyanolyan érettek

a második: te 18, a lány 13

itt talán kicsit sok a korkülönbség... jobbanmondva soknak tűnik

nyilván azért nem tudst vele komolyan beszélgetni, mert szerelmes beléd, és ilyenkor mi lányok, könnyebben hülyülünk...

én 13 évesen (3 éve), amikor találkoztam azzal a sráccal, aki nekem tetszett, nagyonnagy gondom volt az értelmes, összefüggő beszéddel... :)

de ha összejöttök, akkor a te szellemi szintednek megfelelően fogsz tudni vele beszélgetni

viszont a 17 éves lánnyal nem nagyon tudsz hülyülni, ha eddig sem tudtál...

de ez az érzéseiden múlik!! ha a 17 éves lány nem szerelmes beléd, akkor mondjuk nincs is miről beszélni. a 13 éves lánynak meg mindenképp elég rossz érzés lesz, ha nem őt választod, mivel szerelmes beléd!

de ezt neked kell eldönteni, próbáltam segíteni, remélem sikerült! :)

am arra kiváncsi lennék, h TE mit érzel a lányok iránt :) ha megírod kommentben, többet tudok mondani :)

2009. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sztem a 13..

igazábol ha 13 évesen min. 1x már eltudtál vele beszélgetni komolyan az már nagyszó. sztem :D

ráadásul szeret is téged:)

komolyodni meg még van ideje hiszen elég fiatal

2009. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én a tizenhármast javallanám nem hiszem hogy olyan nagy köztetek a korkülömbség

hugom 21 palija 39 ebben az a szép hogy 5 éve együtt vannak

2009. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a 17 éves választanám mert a 14 éves hozzád fiatal szinte még általános iskolás.Igaz hogy lehet vele hülyülni de ha egy normál párkapcsolatban vagy akkor ott már nem az számít hogy mikor tudsz ökörködni persze sablon unalmasnak sem kell lenni.A 17 évessel legalább tudsz beszélgetni ha problémád van ő talán érettem egy kapcsolatra mint a kis vihogós 14 éves.Csak egy példát írok pl : nem vagy már kisgyerek elszeretnétek menni egy hétvégére sátorozni a Balatonra a barátnőddel kivel lehet egy ilyesmi programot megszervezni jól érezni magad a komoly érettebb 17 évesek vagy a 14 évessel ? Még nincs is 14 éves valoszinüleg a lehetőségek is korlátozottak ( szülők miatt mivel még kicsi)nem sexre kell gondolni.Bár nem tudom nálad hogyan de egy párkapcsolatban az érzelmek számítanak nem a statisztika hogy kivel célszerű együtt lenni.


17/f

2009. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok(16 nak nézek ki)..tudom mijen belezugni idősebb srácba (17,19,22,23:D)..és a 17 évessel jártam is..eleinte énis az a hülyülős vtam..én nem VIHOGÓS..és miután a sráccal összejötem kicsit komolyabbra váltottam a témát..és attól hülyülgettünk meg minden deh komolyan is tudtunk beszélni..és ha a 17 éves hogy is mondjam savanyú akkor ha jártok is savanyú lesz..nem hiszem h egy fiu is arra vágyna h a barátnőjével találkozzon és közbe komoly beszélgetést fojtassanak..bocs egyéni vélemény =)
2009. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szívem szerint a 17 évest választanám de most már az is jó lenne ha semelyiket sem... de ehhez már késő... valaki biztosan haragudni fog rám...
2009. júl. 2. 10:12
 8/11 A kérdező kommentje:
hozzáteszem nem vagyok szerelmes
2009. júl. 2. 10:12
 9/11 anonim válasza:
itt írod, h szíved szerint a 17 évest választanád, szal meg is válaszoltad a kérdésed:)
2009. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

korban mindenképpen a 17 évest javasolnám :)

persze ez a te döntésed lesz..

elég sok mindent leírtak előttem..szóval szerintem ha neked a hülyülés fontosabb mint a komolyabb beszélgetés akkor a 13 évest, ha nem akarsz komolytalan lenni vagy csak annak tűnni mások előtt akkor a 17 évest :)

2009. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!