Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég kellemetlen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kellemetlen helyzetbe kerültem. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Naszóval én nemsoká 18 leszek van egy lányismerősöm ő tél elején lesz 14 és a másik lányismerősöm ezekben a napokban lesz 17... az a helyzet hogy választanom kéne, nem tudnak egymásról a 13 éves az 16-nak néz ki a 17 éves pedig a korának megfelelően... a 13 évessel nagyon jó hülyülni de igazából komolyan 2x sikerült beszélnem vele... viszont a 17 évessel bármikor el tudok beszélgetni viszont vele nem lehet úgy elvadulni... a szexet most nem veszem figyelembe mert a 13 évessel 14 éves koráig még akkor sem ha ő akarja és én csaprészeg vagyok a 17 évessel meg akkor ha ő akarja... ja és a legfontosabb a 17 évessel levelezésben vagyok hogy találkozni akarok vele a 13 évessel pedig konkrétan minden nap beszélek és hetente találkozok vele... + a 13 éves szerelmes belém... és nekem olyan megoldásra lenne szükségem amivel nem vagy csak minimálisan bántom meg valamelyikőjüket (nem tudok úgy bunkó lenni hogy ne érezzem magam rosszul utána...)
2009. júl. 1. 23:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nekem nem is a választással van bajom hanem azzal hogy hogy fogom megmagyarázni a másiknak...
2009. júl. 2. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!