Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ilyen helyzetbe kerültem?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves kapcsolatom. A Párom azt mondta, hogy szakítani akar velem, mert csak szeret és nem szerelmes belém, de a barátom akar lenni. Én ekkor összetörtem, mert megőrülök érte annyira szeretem. Nem sokkal később azt mondta, hogy szüneteltessük kicsit a kapcsolatunkat. Azóta is együtt alszunk minden nap és szexuális kapcsolatunk is van, sőt azóta sokkal csodálatosabb. De mindig azt mondja, hogy ő nem akar kihasználni. Közben kiderült, hogy van egy fiú akit 3 éve ismer csak interneten keresztül és mostanában minden este beszélgetnek telefonon. Mikor többet beszélget vele akkor velem távolságtartóbb, de ha velem van többet akkor olyan közelségbe kerülünk mintha továbbra is velem akarna lenni.

Ez most mi lehet?


2010. aug. 16. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem szeret csak hiányzik neki valami,ami régen feldobta a szerelmet.kicsit unja is szerintem és amugy ha egy kicsit hagyod élni,rájön magától h te kellesz neki.

21L

2010. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JulesM111 ***** válasza:

Ohh, a francba már ezekkel a "megértő" internetes fantomokkal 300km távolságból...

Már ne is haragudj, de ha párod lelki vígaszt keres valami ismeretlen betűin, és hangján keresztűl, akkor ez gázos nagyon. Számára is, számodra is. Ezt a szitut valahol ketten okoztátok. Mégegyszer bocs, nem bántani akarlak, de párod buta, hogy ilyenekre támaszkodik, de meg nem figyeltél rá. (Ennyit a dorgálásból...)


Mint fentebb írták, próbáld meg, pontosabban próbáljátok meg eldobni a szerelmeteket...

2010. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!